عکس های دلنشین زیباترین باربی و مدلینگ های ایران و جهان
باربی و مدلینگ چیست باربی نماد فرهنگ آمریکایی با ویژگی تجمل گرایی ،مد گرایی،و مصرف گراییست به همین دلیل خیلی عظیمی از دختران نوجوان، زنان و حتی

آکاایران: عکس های دلنشین زیباترین باربی و مدلینگ های ایران و جهان

آکاایران: باربی و مدلینگ چیست؟

باربی نماد فرهنگ آمریکایی با ویژگی تجمل گرایی ،مد گرایی،و مصرف گراییست به همین دلیل خیلی عظیمی از دختران نوجوان، زنان و حتی آقایان به باربی بودن شهرت یابند.

What is barbie and modeling

Barbie is a symbol of American culture with luxury, fashion, and consumerism. That’s why huge numbers of teenage girls, women, and even gentlemen are known as Barbie.

در کنار دنیای جذاب باربی ها نمی توان از مهم ترین حقیقت دنیای مد و مدلینگ چشم پوشی کرد و آن را امری عادی پنداشت!


Along with the fascinating world of Barbie, one can not ignore the most important truth of the fashion world and modeling, and it’s commonplace!

مدلینگ شدن باید شرایط فیزیکی عالی و استاندارد داشته باشد. وقتی که مدلینگ در یک شغل شیک، راحت و پول ساز است که ممکن است هرکسی را که تا حدی معیارهای آن را داشته باشد وسوسه کند بخصوص اگر تب تند جوانی باشد و میل به دیده شدن. پس ارتباط بین باربی و مدلینگ به همین دلیل است.

 به همین منظور وبسایت آکاایران در این بخش جذاب و معروف ترین باربی و مدلینگ های فعال ایران و جهان را جمع آوری کرده است با ما همراه باشید.

انجلیکا کنووا

انجلیکا کنووا، ویرجینیای غربی تولد تاریخ: ژوئیه 11 1988 قومیت: روسیه قد: 5 فوت 4 اینچ / 1.65m وزن: 46 کیلوگرم / 101 پوند سن: 29  سال رنگ چشم: خاکستری

والریا لوکیانوا

دختر ۲۸ ساله اوکراینی اخیرا عکسهای سلفی فراوانی از خود در دنیای مجازی منتشر کرده است. گرچه او جراحی زیبایی انجام داده اما تصاویر چهره زیبای مادر، خواهر و مادربزرگش او را به عنوان طبیعی ترین باربی زنده دنیا مشهور کرده است. خانواده والریا از زیبایی طبیعی برخوردار هستند. .

داکوتا رز

دختری که با توجه به زیبایی طبیعی به عنوان زیباترین دختر و باربی در دنیای مدلنیگ فعالیت می کند.
با توجه به سن پایین داکوتا، به نظر نمی رسد که عملی بر روی صورت او صورت گرفته باشد.

بسیاری بر این عقیده اند که او حاصل ازدواج موفق دو ژن از قاره و نژاد های مختلف است که چنین ترکیب زیبایی حاصل شده است. این دختر که الگوی تمام عروسک های باربی جهان لقب گرفته است !

اوفلیا

“اوفلیا ” دختر 30 ساله ای که با صرف 27000 یورو برای انجام انواع عمل جراحی زیبایی خود را تبدیل به یک عروسک کرده است عروسکی با چهره و اندامی شبیه باربی.

او پس از جراحی های زیاد اینک همانند یک دختر تینیجری است.

.

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :