تصاویری که به زودی از اینستاگرام حذف می شود
خبر ناراحت کننده ای که باعث شد تصاویری از اینستاگرام حذف گردد مربوط به دختر نوجوانی است که در ادامه این بخش از خبرهای ناز وب دنبال می کنید مسئله

آکاایران: تصاویری که به زودی از اینستاگرام حذف می شود

آکاایران: خبر ناراحت کننده ای که باعث شد تصاویری از اینستاگرام حذف گردد مربوط به دختر نوجوانی است که در ادامه این بخش از خبرهای آکاایران دنبال می کنید. مسئله ای که شاید تمام پدر و مادرهای جهان را بیشتر تجت تاثیر قرار دهد. با ما مثل همیشه همراه باشید.

La nouvelle inconfortable qui a fait disparaître les images d’Instagram est liée à l’adolescente qui suit cette section de la jolie nouvelle du Web

به گزارش وبسایتآکاایران پس از شکایت والدین دختری که با دیدن تصاویر خودزیانی/ self-harm دست به خودکشی زده بود، اینستاگرام تصمیم گرفت تا انواع تصاویر این چنینی را از پلتفرم خود حذف کند.

خانواده مولی راسل 14 ساله که خودکشی کرده، از شبکه اجتماعی خواستند تا دست به پاک سازی نرم افزار خود از محتوای نامناسب که ترویج خودآزاری و خودکشی است، بزند.

دیدن این تصاویر به همه کس توصیه نمی شود

گویا خانواده مولی متوجه شدند که دخترشان قبل از اینکه جان خود را بگیرد، تصاویر «خود زیانی» را در اینستاگرام دیده است.

تیغ زنی
«آدام موسری» مدیر اینستاگرام در وبلاگ خود روز پنجشنبه نوشت:

هیچ چیز برای ما مهم تر از ایمنی و سلامت مردم نیست.

وی افزود ماه گذشته شاهد بودیم که چه اتفاقی رخ داد و متوجه شدیم که مردم آسیب پذیر را از محتوای «خود زیانی» دور کرده تا آن ها ایمن تر شوند و پس از مشورت با کارشناسان و دانشگاهیان از سراسر جهان تصمیم گرفتیم تا تصاویر منزجرکننده و محتوای تصویری نامناسب در بخش «خود زیانی» و خودکشی را از پلتفرم خود حذف کنیم.

تیغ زنی دختران و پسران در شبکه های اجتماعی

خودکشی با تیغ زنی بخاطر شکست های عشقی، ناکامی، مشکلات خانوادگی و ….

تصاویری که به زودی از اینستاگرام حذف می شود

Images qui seront bientôt retirées d’Instagram


.

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :