هفت نکته مهم برای جذابیت بهتر ظاهری با استایل خاص
جذابیت بهتر با لباس پوشیدن صحیح اگر قصد دارید با لباس جدید بپوشید باید این موارد را حتماً بخوانید چگونه با لباس پوشیدن تیپ و ظاهری بهتر داشته

آکاایران: هفت نکته مهم برای جذابیت بهتر ظاهری با استایل خاص

آکاایران: جذابیت بهتر با لباس پوشیدن صحیح

اگر قصد دارید با لباس نوین بپوشید باید این موارد را حتماً بخوانید. چگونه با لباس پو.شیدن تیپ و ظاهری بهتر داشته باشیم ؟ میتوان به جرئت ادعا کرد تاثیری که لباس روی زیبایی هر زنی دارد، هم پای تاثیری است که ممکن است لوازم آرایش در جذابیت او ایفا کند؛ با این تفاوت که جذابیت با لباس، طبیعی است. بهمین دلیل هم خوب است با نکاتی برای افزایش جذابیت ظاهری به وسیله لباس آشنا شوید. در ادامه این نکات را برایتان نوشته ایم.

7 نکته مهم برای جذابیت بیشتر ظاهری با لباس مناسب

فرم بدنت را بشناس!

بدن هر زنی فرم مخصوص خودش را دارد. بطور کلی فرم های مختلف بدن در گروه های زیر قرار میگیرند:

ساعت شنی: یکی از ایده آل ترین فرم های بدن است که شامل کمر باریک و سرشانه و پایین تنه پهن و تقریباً هم اندازه می شود.

گلابی: عرض سرشانه ها نسبت به لگن خیلی کمتر است.

سیب: شامل پاهای باریک اما بالاتنه پهن و شکم و پهلو میشود.

مثلث وارونه: پهنای سرشانه نسبت به لگن بیشتر است.

مستطیل: دور کمر، لگن و شانه تقریباً عرض یکسانی دارند.

اصول لباس پوشیدن برای هر کدام از فرم های بدن متفاوت است «برای آشنایی بیشتر با اصول درست لباس پوشیدن با توجه به فرم بدن خود اینجا کلیک کنید». برای مثال کسیکه فرم بدنش مستطیل است، میتواند با خیال آسان دامن چین دار بپوشد تا کمی انحنا در ظاهرش ایجاد کند. کسیکه اندامش شبیه سیب است بهتر است شلوار گشاد بپوشد تا بین پاها و بالاتنه اش تناسب ایجاد کند.

پیراهن های ضربدری برای فرم بدن ساعت شنی مناسب هستند و کسیکه فرم بدنش شبیه گلابی است می تواند بلوز چین دار یا گل دار به تن کند. پس نخستین قدم شناسایی فرم بدن است. وقتی فرم بدن تان را بشناسید، متوجه می شوید کدام قسمت نیاز به پنهان شدن دارد و باید روی کدام قسمت تاکید بیشتری کنید.

رنگ تو کدام است؟

انتخاب رنگ لباس به رنگ چشم، پوست و مو وابسته است. فارغ از قوانین کلی تقریباً همه ی میدانند چه رنگی، رنگ خودشان است. این را هم اگر خودشان ندانند، حتماً اطرافیان صادقشان می دانند؛ باوجود این دانستن بعضی نکات زیر خالی از لطف نیست:

اگر رنگ پوستتان روشن است و مو های مشکی دارید، با خیال آسان سراغ رنگ هایی مثل سرخابی و قرمز بروید.

اگر رنگ پوست و موهایتان تیره است از رنگ هایی مثل طلایی و زیتونی کمک بگیرید.

رنگ های ملایم مثل گلبهی و یاسی برای خانم هایی مناسب هستند که رنگ پوستشان کمی تیره است و مو های تیره دارند.

خانم هایی با رنگ پوست و موی روشن با خیال آسان سراغ آبی روشن و صورتی ملایم بروند.

به روز بپوشید

یکی از اشتباهات رایج خانم ها این است که اهمیت به روز بودن را نمی دانند. هیچوقت لباسی راکه سال قبل مد بوده، درسال نوین به تن نکنید. همیشه ست و مدل های نوین لباس زنانه را از نظر بگذرانید و گزینه های مورد علاقه تان را انتخاب کنید. اگرهم کلا به پیروی از تازه های دنیای مد و لباس علاقه ای ندارید، سراغ ست لباس زنانه ای بروید که از لباس های ضروری و پایه یا Basic تشکیل شده باشد. این لباس ها هیچوقت قدیمی نمیشوند.

به زیورآلات توجه کنید

گاهی ساده ترین لباس با یک تکه زیورآلات یا اکسسوری دلپذیر و متفاوت طوری به چشم می آید که انگار کلی وقت صرف طراحی آن شده است. همیشه در ظاهرتان به جزئیات توجه کنید.

زیورآلات برای پررنگ کردن همین جزئیات ساخته شده اند. برای مثال اگر انگشت های بلند و کشیده ای دارید با خیال آسان از انگشترهای پهن استفاده کنید.

اگر گردنتان کوتاه است سراغ گردنبند چوکر یا طوق نروید؛ چون گردنتان را کوتاه تر نشان میدهد. این جزئیات، به ظاهر ساده هستند؛ اما رعایت کردنشان تاثیر بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت بیشتر شما دارد.

کیف دلپذیر تهیه کنید

می گویند سلیقه هر خانمی را میتوان با نگاه کردن به کیف او فهمید. بهمین دلیل هم بهتر است بین انواع مدل کیف زنانه خوب جست و جو کنید و گزینه هایی را پیدا کنید که برایتان مناسب تر هستند. هنگام خرید کیف زنانه به نکات زیر دقت کنید:

اگر ریز اندام هستید، سراغ کیف های بزرگ نروید. این کیف ها ریزه بودن شما را بیشتر تلاش می کنند.

برعکس قضیه بالا هم صدق می کند. اگر درشت اندام هستید، کیف کوچک به کارتان نمی آید.

به رنگ کیفتان دقت کنید. این رنگ باید به ست لباس هایی که دارید، بیاید. بهتر است برای بیرون یک مدل کیف داشته باشید و برای مهمانی ها مدل رسمی تری تهیه کنید.

مرسوم نیست که کیف های مهمانی بزرگ باشند؛ بلکه اغلب دستی و کوچک هستند. کیف مهمانی تان جایی برای قرار دادن گوشی تلفن همراه، کارت اعتباری، آینه و تعدادی لوازم آرایشی مثل رژ لب و ریمل است. آن رابا وسایل غیر ضروری پر نکنید.

کفشی  از دنیای سیندرلا

یکی از عناصر مهم جذابیت زنان با لباس، انتخاب کفش مناسب است. هنگام خرید کفش زنانه به نکات زیر دقت کنید:

اسانی کفش حرف اول و آخر را میزند. به هیچ عنوان حاضر نشوید کفشی بپوشید که زیباست؛ اما عذابتان می دهد.

کفش های لژدار رسمیت کمتری نسبت به کفشهای پاشنه بلند دارند؛ اما راحتتر هستند.

طبق معمول رنگ کیف و کفش را هم خانواده یا یکسان انتخاب می کنند.

کفش هایی که براق هستند برای روز مناسب نیستند.

در کمد هر زنی وجود یک جفت کتانی، یک جفت کالج و یک جفت کفش مهمانی پاشنه بلند، ضروری است.

از طرح ها کمک بگیرید

یادتان باشد هر چه طرح لباس تان شادتر باشد و رنگی که میپوشید انرژی بیشتری داشته باشد، شما هم سرزنده تر بنظر میرسید. بهمین دلیل از طرح ها و رنگ ها کمک بگیرید. پوشیدن یک پیراهن گل دار دلپذیر با رنگ روشن زیبایی را چند برابر می کند.

.

منبع : taknaz.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :