طراحی دکوراسیون داخلی منزل
شهرداری Wilhermsdorf در غرب Nuremberg در مجاورت پارک طبیعت Frankenhoehe واقع است. این محل در مجاورت یک خانه خانوادگی آلمانی قرار گرفته است و تپه های رو به جن
آکاایران شهرداری Wilhermsdorf در غرب Nuremberg در مجاورت پارک طبیعت Frankenhoehe واقع است. این محل در مجاورت یک خانه خانوادگی آلمانی قرار گرفته است و تپه های رو به جنوب آن در طراحی این منزل و دکوراسیون داخلی آن موثربوده است.
طرح توسعه در اینجا یک ساختمان یک طبقه همراه با شیروانی را ایجاد کرده است. مشتری و معمار از نهایت پتانسیل قوانین استفاده کردند و به نفع خود آن را مجددا تفسیر کردند. نتیجه طراحی دکوراسیون داخلی باعث شده است که این خانه با ظاهری منحصر به فرد،به خوبی با موقعیت خاص آن هماهنگ شود.

آکاایران: طراحی دکوراسیون داخلی منزل

کل ساختمان بر روی گاراژ و اتاق های مخصوص شوفاژ و ... قرار گرفته است. این پایه ، طبقه همکف که شیشه ایست را تحمل می کند که در واقع به عنوان زیرزمین دوم ارزیابی شده است. در بالای آن یک مکعب سیاه همراه با سقف شیروانی اندک قرار گرفته است.

زمین شیشه ای، ورودی اصلی خانه است. آشپزخانه و قسمت ناهارخوری به بالکن متصل اند که از آنجا میتوان کل فضا و دره را مشاهده کرد. یک واحد دو خوابه تمام عیار در پشت ساختمان جایی که به دامنه تپه متصل شده قرار گرفته است. طراحی داخلی ساختمان به گونه ای بوده که این واحد می تواند با توجه به قابلیت انعطافش، به عنوان محل کار یا آپارتمان جداگانه استفاده شود.

دیوار بتنی یک المان مرکزی را در تمام طبقات خانه ایجاد کرده است. پله های زیگ زاگی تاشو که بتنی اند، طبقات را به هم متصل می کنند. هر طبقه از چوب بلوط ، ترکیبی از رنگ های تیره و روشن و یک روکش استیلی برای محافظت از سقوط و فرو ریختن مورد استفاده قرار می گیرد.

فضای پذیرایی و اتاق خوابها در طبقه بالا واقع اند. یک گالری کوچک، واسط میان اتاق ناهارخوری در طبقه همکف و ناحیه پذیرایی در بالا است. فضای بین دو طبقه توسط یک تور محافظ سفید پوشیده شده و به عنوان یک زمین بازی بزرگ برای دختر کوچکشان و دوستانش مورد استفاده قرار می گیرد.

یک دیوار از بلوک های شیشه ای دید مبهمی از حمام تا اتاق والدین می دهد.در محوطه پذیرایی یک پنجره بزرک پانورامایی وجود دارد و مکانی برای استراحت و نشیمنگاه است. این قسمت ، چشم انداز بزرگی از طبیعت اطراف و پشت بام آن منطقه قدیمی شهر را به نمایش می گذارند.

منبع :

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :