تبلیغ جالب ماشین پیکان در 44 سال پیش! + عکس


به تازگی تصویری از تبلیغ جالب پیکان در سال 1349 که به 44 سال پیش بر می گردد در فضای مجازی منتشر شده است که در این بخش از سایت نمناک مشاهده می کنید.


امروزه که شاهد تولید خودروهای لوکس و گرانقیمت هستیم به همین منظور بعضی خودروها بارو بندیل خود را بسته و کمتر شاهد خودنمایی آن ها در جاده ها و خیابان ها هستیم خودروهایی که زمانی از محبوبیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بودند.خودروی پیکان یکی از همین خودروهایی می باشد که زمانی با ایده های جالبی آن را تبلیغ می کردند.در ادامه خودروی پیکان را که به طرز جالبی تبلیغ شده است را مشاهده می کنید.

,تبلیغ جالب ماشین , تبلیغات جالب قدیمی , تبلیغات قدیمی پیکان ,عکسهای دکوراسیون، گالری عکس دکوراسیون، تصاویر دکوراسیون منزل، مدل دکوراسون، دکوراسیون جدید

پیکان خودروی رویایی و به یاد ماندنی که سال ها در ایران حکومت کرد در مدل های مختلفی به خیابان ها آمد.پیکان با نام ها و شکل های مختلف در سرتاسر دنیا،علاقه مندان بسیاری داشت و هر کسی با آن یک خاطره ای دارد.
استقبال ایرانیان از پیکان سبب شد در اوایل دهه ۱۳۵۰ مدل جوانان نیز که دارای حجم موتور ۱۸۰۰ سی سی، قدرت موتور بیشتر و دو کاربراتور بود به خط تولید پیکان اضافه شود.

تبلیغ جالب ماشین پیکان در 44 سال پیش! + عکس 4.4/5 89
منبع : شهر خبر - / ل
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :