مردی که هزاران بیضه مردانه روی بدنش حمل می کند  (تصاویر 18+)
مردی که هزاران بیضه مردانه روی بدنش حمل می کند تصاویر 18   مشاهده این تصاویر به افراد کم ظرفیت توصیه نمی شود بیماری بسیار عجیب مردی که

آکاایران: مردی که هزاران بیضه مردانه روی بدنش حمل می کند (تصاویر 18+)

آکاایران: مردی که هزاران بیضه مردانه روی بدنش حمل می کند (تصاویر 18+)

مشاهده این تصاویر به افراد کم ظرفیت توصیه نمی شود. بیماری بسیار عجیب مردی که باعث شده تومورهایی شبیه به بیضه های مردانه روی صورت و بدنش بوجود آید. پروردگارا به خاطر تمامی نعمت سلامتی تو را شکر می گوییم.

بیماری عجیب مرد حبابی (تصاویر 18+)

به گزارش وب سایت آکاایران، مرد میانسال پاکستانی با بیماری عجیبی دست و پنجه نرم می کند که موجب شده است، همه از وی دوری کنند و بیماری او را مسری بدانند.

حبیب در منطقه کراچی زندگی می کند و به تازگی 56 ساله شده؛ صدها تومور بدن وی را پوشانده است و او را به مرد حبابی تبدیل کرده است.

پدر و مادر حبیب می گویند که نشانه های بیماری از 10 سالگی بر روی بدن او بروز کرده و از همان موقع، تمام دوستان و همسایه ها ارتباطشان با حبیب را قطع کردند.

مردم منطقه کراچی بیماری حبیب را مسری می دانند و فکر می کنند مریضی او همه جا را آلوده می کند. این مرد 56 ساله، در همان 10 سالگی مدرسه را ترک کرد و با رشد تومورهایش در خانه زندانی شد.

 

طبق نظر پزشکان حبیب به نوروفیبروماتوز مبتلاست. نوروفیبروماتوز یک بیماری ژنتیکی است که اعصاب و پوست را گرفتار می کند؛ در این بیماری تومورهای خوش خیم غیر سرطانی در مسیر اعصاب رشد می کنند و این رشد موجب برور مشکلاتی در پوست و استخوان ها می شود.

کراچی بزرگ ترین شهر جمهوری اسلامی پاکستان و مرکز استان سند این کشور است.


.

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :