تصاویر عجیب الخلقه ترین مرد ایران!!
عجیب الخلقه ترین مرد ایران را ببینید تصاویر   در بحش عجیب ترین خبرها و عکس های وب سایت نازوب با سیاوش بوشهری ملقب به عجیب الخلقه ترین را در آکاایران ببینید

آکاایران: در بحش عجیب ترین خبرها و عکس های وب سایت آکاایران با سیاوش بوشهری ملقب به عجیب الخلقه ترین مرد ایرانی و سرنوشت دردناک او آشنا شوید.

سیاوش بوشهری که در اوائل سده چهارده خورشیدی در لپویی شیراز استان فارس می زیست از عقب ماندگی جسمی و روانی نیز رنج می برد.

سیاه خان به سال ۱۲۹۱ خورشیدی در روستای لپویی از توابع زرقان فارس به دنیا آمد.تا شش سالگی رشد طبیعی داشت اما از این زمان رشد شدیدی یافت کرد.

خانواده وی به دلیل تنگدستی و مشکلات جسمی سیاه خان به شیراز مهاجرت کردند و با به نمایش گذاشتن فرزند درشت هیکل و نامتعارف خود در معابر، کسب درآمد می کردند.

در اواخر شهریور ۱۳۱۰ مدتی توسط فردی به نام خشورخان به مبلغ شش هزار تومان اجاره شد.تا در تهران به معرض نمایش درآید. دکتر قربان، بنیانگذار دانشکده پزشکی شیراز در سال ۱۳۰۱ خورشیدی وی را یافت

و مورد حمایت مادی و پزشکی قرار داد. با انتقال وی به بیمارستان سیاه خان باقیمانده عمر خود را بستری بود و سرانجام به دلیل ذات الریه درگذشت .

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :