تصاویر دیدنی و جالب از پرش بلند سنجاب
پرش سنجاب,سنجاب به انگلیسی,سنجاب پرنده,سنجاب ایرانی,سنجاب يغني,سنجاب در فال قهوه,سنجاب طائر,سنجابک,سنجاب بالانجليزي,سنجاب,سنجابی,پرش چشمگیر سنجاب,تصاویر جالب و

آکاایران: اخیرا یکی از عکاسان ماهر و حرفه ای به نام " پیت واکدن " 45 ساله از بیرمنگام، زمانیکه برای گشت و گذار و عکس برداری به یکی از جنگل های اسکاتلند در نزدیکی " اینورنس " رفته بود که از یک سنجاب فوق العاده زیبا و شگفت انگیز، زمانیکه در حال جمع آوری آذوقه بود شروع به انداختن تصاویری جالب و دیدنی کرد که با بازتاب های فراوانی در صفحات مجازی روبرو شد. در ادامه این مقاله از آکاایران این تصاویر جالب و شگفت انگیز را مشاهده می نمایید. امیدواریم از مشاهده این تصاویر لذت ببرید.

تصاویر جالب و دیدن از سنجاب

 

پرواز سنجاب

پرواز شگفت انگیز سنجاب

 

پریدن سنجاب

عکاسی حرفه ای از سنجاب در حال پرش 

وی تصاویری زیبا و عجیب از هنگام پرش سنجاب برای جمع آوری آذوقه را ثبت نمود که در مورد آنها این گونه گفت:" سنجاب ها دارای روش های گوناگونی برای پرش دارند.

سنجاب زیبا

پرش سنجاب برای جمع کردن آذوقه

برخی هنگام پرش کاملا بدنشان را در یک جهت نگه می دارند و از دم خود تنها به عنوان شیء ای برای تعادل و بالانس استفاده می کنند و برخی دیگر برخلاف این سنجاب ها عمل می کنند و پاها و دم آنها در یک جهت و راستا قرار نمی گیرد. این چنین صحنه هایی را می توان اغلب در روزها مشاهده نمود. اما سنجابی که در تصاویر مشاهده می نمایید، من را به یاد سوپرمن می اندازد".

با این وجود آقای پیت یکی از عکاسان خوش شانس بوده است تا بتواند این تصاویر را ثبت نماید، چرا که این پرش تنها در طی یک یا دو ثانیه به طول می انجامد.

 

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :