مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97
مدل ریش مردانه,مدل ریش 2017,مدل ریش کوتاه,مدل ریش کله قندی,مدل ریش و سبیل,مدل ریش بلند,مدل ریش عربی,مدل ریش,مدل ریش پروفسوری,مدل ریش برای صورت گرد

 

شیک‌ترین مدل‌های ریش مردانه 2017 که خانم‌ها می‌پسندند!

قدیم مردی که ته ریش می‌گذاشت تنبل و شلخته تلقی می‌شد. چون یک شرکت معروف تیغ طوری جا انداخته بود که هر مرد شیکی باید روزی دوبار اصلاح کند تا محبوب خانم‌ها شود. اما تحقیقات نشان می‌دهد تنها یک سوم زنان عاشق مردان چپه تراش هستند و بقیه ریش و ته ریش دوست دارند.

ته ریش گذاشتن خیلی راحت است. زود ته ریش در میاورید و مراقبت از آن هم آسان تر از ریش بلند است. ته ریش برای مردان بیبی فیس یک انتخاب عالی است. اگر ریش شما زود بلند نمی‌شود هم بهتر است ته ریش بگذارید و جوش صورت را پنهان می‌کند. سه چهار روز کافی است تا ته ریش دربیاید.

مراقبت و نگه داری ته ریش

ته ریش نیاز به مراقبت دارد. موزر (تریمر ریش) خود را روی درجه ۴-۳ میلی متری تنظیم کنید. روی گونه‌ها و غبغب خود را اصلاح کنید تا شلخته به نظر نرسید.

کانتور ریش چیست؟

اصلاح خط گونه برای آقایانی که ریش می‌گذارند

به زیر لب پایین خود دقت کنید که ریش تا کجا رشد کرده است. از خط ریش خود تا آن نقطه را یک خط فرضی بکشید. هر چه بالاتر از این خط است باید ریش اش را بزنید. هر چه ریش زیر لبتان پایین تر باشد، خط گونه شما هم پایین تر است. این خط می‌تواند صاف یا کمی گرد باشد.

  اصلاح خط گردن برای آقایانی که ریش می‌گذارند

خیلی آقایان که ریش می‌گذارند برای مرتب کردن ریش، اشتباهاً درست تمام فضای پایین خط فک خود را می‌زنند. این کار چهره را کوچک و زنانه می‌کند و غبغب شما را تابلو می‌کند و باعث می‌شود گردنتان دراز به نظر برسد. دقت کنید.  ابتدا برجستگی روی گلوی خود را پیدا کنید. اصلاح را از ریش روی برجستگی موسوم به سیب آدم از وسط شروع کنید. حال موازی خط فک خود، پایین تر از خط فک از جایی که وسط را زده اید، اصلاح کنید. فاصله بین گوش و ریش را هم تمیز کنید. می‌توانید از شانه مخصوص اصلاح ریش هم استفاده کنید.

 

شیک‌ترین مدل‌های ریش مردانه 2017 که خانم‌ها می‌پسندند!

ریش بزی سال‌ها محبوب ستارگان موسیقی راک بوده است. ریش پروفسوری به صورت‌های لاغر و استخوانی میاد و برای صورت‌هایی که زاویه دار است، مناسب است. اگر صورتتان گرد است، ریش پروفسوری صورتتان را کمی کشیده تر خواهد کرد ولی خیلی توصیه نمی‌شود. ریش بزی شامل ته ریشی روی چانه و شبیه به ریش بز است، که به همین جهت هم ریش بزی نام گرفته است. همچنین ریشی که زیر لب بصورت عموی در آمده و تا چانه کشیده شده است نیز، قسمت دیگر ریش بزی است. ریش ون دایک، مدل ریش دیگری است که شامل ریش بزی به همراه سبیل است.بهترین جا برای اصلاح خط گردن، درست زیر خط فک است. اگر ریش پروفسوری پایین تر بیاید، بیشتر شکل بز به خود میگیرد و اصلاً جالب نیست.

شیک‌ترین مدل‌های ریش مردانه 2017 که خانم‌ها می‌پسندند!

چیزی بین ته ریش و ریش بلند با سیبیل بلندرتر از ریش در اینجا معرفی می‌شود. این مدل موسوم به بیردستش خیلی مد است و برای تابستان راحت و شیک است. برای نرم کردن ریش خود میتوانید از روغن زیتون، روغن سیاه دانه یا عصاره رزماری استفاده کنید.

 

شیک‌ترین مدل‌های ریش مردانه 2017 که خانم‌ها می‌پسندند!

اگر ریش شما تکه تکه در می‌آید، این مدل برای شما مناسب نیست. سعی کنید ریش بلند بگذارید تا ریش خالی شما پر شود. بین ۵ تا ۱۰ روز طول می‌کشد تا ریش شما این اندازه شود. ریش تراش خود را روی درجه ۳٫۵ بگذارید تا ریش خود را مرتب کنید. اگر در مکان هایی کار می کنید که ریش داشتن در آن‌ها الزامی است مدلی بسیار خوب و مناسب است. این مدل برای چهره‌هایی با گونه‌های برجسته یا خط فک های برجسته فوق العاده‌تر می شود. برعکس اگر قصد دارید با استفاده از این چانه کوچکتان را پر تر نشان دهید و یا صورت گردتان را کشیده تر نشان دهید جواب می دهد.

 

شیک‌ترین مدل‌های ریش مردانه 2017 که خانم‌ها می‌پسندند!

اگر قصد دارید ریشی بلند و چهره ای ۳ بعدی داشته باشید، ریش بلند بگذارید. این ریش مناسب کسانی است که ریش‌هایشان رشد خوبی دارد و پر پشت است. از این ریش برای بهتر کردن تقسیم بندی صورتتان هم می توانید استفاده کنید. مثلا اگر چانه کوچکی دارید با استفاده از آن چانه را پر تر نشان دهید. صورت لاغر را کمی تپل تر نشان دهید. اگر صورت گردی دارید آرایشیک پیشنهاد می کند ریش بلند نگذارید. این ریش‌ها مناسب صورت‌های کشیده هستند.

 

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :