احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ کشورمان یکی از چهره های سرشناس دنیای موسیقی است که راه پدر را در خوانندگی ادامه داد و از حدود سال 80 حضور جدی در دنیای موسیقی را تجربه کرد.این هنرمند کشورمان عکسی قدیمی از دوران نوجوانی اش را در صفحه شخصی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, این تصاویر را برای شما عزیزن به اشتراک گذاشته ایم. با ما همراه باشید.

احسان خواجه امیری هم کرونا گرفت | سایت انتخاب

احسان خواجه امیری از 5 سالگی آموختن موسیقی را شروع کرد. در همان سنین به کلاس‌ های سنتور و ویولن رفت و پیانو را از خواهرش الیکا خواجه امیری یاد گرفت. این خوننده جوان در سن 12 سالگی برای برنامه کودک آهنگ سازی می کرد.

احسان خواجه امیری با انتشار این عکس از نوجوانی اش نوشت:

از قدیم ندیما تو کار شادی آفرینی بودم....

شاید باورش سخت باشد؛ ولی احسان خواجه امیری بسیار زودتر از سایر خوانندگان در ایران پا به دنیای حرفه ای موسیقی گذاشت. او در 17 سالگی اولین آلبوم خود به نام «من و بابا» را منتشر کرد.

نوجوانی احسان خواجه امیری

کمتر از دو سال بعد در حالی که هنوز بیست سال هم نداشت، تیتراژ سریال غریبانه (هر چی آرزوی خوبه ) را اجرا کرد و با این اثر به خوبی شناخته شد.

عکس احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری یکی از خواننده هایی است که رکورددار خواندن تیتراژ برای سریال های تلویزیون است و تابحال 9 آلبوم با صدای او روانه بازار موسیقی شده است.

احسان خواجه امیری

این خواننده موسیقی پاپ در جشنواره های مختلف موفق به دریافت جوایز و تندیس های گوناگون شد و تک آهنگ های زیادی از او در بازار موسیقی وجود دارد.

عکسهای جذاب احسان خواجه امیری و همسرش

عکس احسان خواجه امیری و همسرش سوار بر موتور

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :