تصاویر جالب از بازیگران ایرانی و خارجی شبیه هم
در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا,تصاویری جالب از شباهت بازیگران ایرانی با هنرمندان هالیوودی را مشاهده خواهید کرد

بازیگران ایرانی هستند که شباهت زیادی به ستاره ها و چهره های مشهور در سراسر جهان دارند. هر چند ممکن است برخی از آن ها از این شباهت بی خبر باشند. البته گاهی هم ژست گرفتن برای یک عکس آن ها را بسیار به هم شبیه کرده است؛ در تصاویر زیر شباهت برخی از چهره های داخلی را با بازیگران خارج از کشور مشاهده می کنید.

این بازیگران ایرانی و هالیوودی به هم شباهت دارند

پریناز ایزدیار و فحریه اوجن

پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون به یکی از بازیگران مشهور ترکیه ای شباهت دارد. فحریه اوجن بازیگر و مدل ترکیه ای یکی از بازیگران مشهور و همسر بوراک ازجویت است.

پریناز ایزدیار و فحریه اوجن

لادن مستوفی و دمی مور

لادن مستوفی بازیگر مطرح کشورمان که در فیلمهای سینمایی و سریال های زیادی بازی کرده است، بی شباهت به دمی مور، بازیگر مطرح هالیودی نیست.

لادن مستوفی و دمی مور

شقایق دهقان و جانان اردوگر

شقایق دهقان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان چهره ای شبیه به جانان اردوگر، از بازیگران ترکیه دارد.

شبنم قلی خانی و نینا دوبرو

شبنم مقدمی و ماریون کوتیار

شینم مقدمی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان است که در برخی از تصاویر و ژست عکس ها به ماریون کوتیار بازیگر، خواننده و موسیقی دان فرانسوی شباهت دارد.

شبنم مقدمی و ماریون کوتیار

بیتا سحرخیز و اوزلم یلماز

بیتا سحرخیز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که چهره او به یک بازیگر دیگر شباهت دارد. اوزلم یلماز بازیگر ترکیه ای چهره ای است که شباهتی میان او و بیتا سحرخیز وجود دارد.

بیتا سحرخیز و اوزلم یلماز

حامد کمیلی و بورا گولسوی

حامد کمیلی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که از نظر چهره شبیه یکی از بازیگران خارجی است. حامد کمیلی شباهت زیادی به بورا گولسوی، بازیگر مطرح ترکیه ای دارد.

حامد کمیلی و بورا گولسوی

نگار جواهریان و سرنای ساریکایا

نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان و همسر رامبد جوان یکی از هنرمندانی است که چهره او به بازیگران خارجی شباهت دارد. سرنای ساریکایا بازیگر و مدل ترکیه ای هنرمندی است که چهره او بی شباهت به نگار جواهریان نیست.

نگار جواهریان و سرنای ساریکایا

شبنم قلی خانی و نینا دوبرو

شبنم قلی خانی بازیگر سرشناس کشورمان است که گفته میشود چهره او شباهت هایی با نینا دوبرو بازیگر بلغاری کانادایی دارد.

شبنم قلی خانی و نینا دوبرو

اشکان خطیبی و تانر اولمز

اشکان خطیبی بازیگر و خواننده کشورمان بی شباهت به تانر اولمز، بازیگر ترکیه ای نیست. این دو بازیگر، با موهای بلند و حالت صورت، شباهت بسیاری با یکدیگر دارند.

اشکان خطیبی و تانر اولمز

حسام نواب صفوی و الویس پریسلی

حسام نواب صفوی بازیگر مطرح کشورمان بارها و بارها، شباهت خود را با الویس پریسلی، خواننده مطرح خارجی بیان کرده است. البته شباهت حسام نواب صفوی به این خواننده را نمی توان نادیده گرفت.

شباهت بازیگران

لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون

لیلا اوتادی از چهره های سرشناس دنیای بازیگری ایران است که گفته میشود چهره او شباهتی با اسکارلت جوهانسون بازیگر، خواننده و مدل آمریکایی دارد.

لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون

پژمان بازغی و کیوانچ تاتلیتوق

پژمان بازغی بازیگر و مجری کشورمان شباهت بسیاری به بازیگر مشهور ترکیه ای به نام کیوانچ تاتلیتوق دارد. این هنرمند در زمینه بازیگری و تبلیغات حضور دارد.

پژمان بازغی و کیوانچ تاتلیتوق

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :