عکسهای کودکی منتشر شده در اینستاگرام میترا رفیع
تماشای عکس های قدیمی و خاطره انگیز چهره ها به خصوص تصاویری از دوران کودکی شان، همواره برای طرفداران و علاقمندان آنها جذاب می باشد، از این رو عکسهای کودکی منتشر

بیوگرافی میترا رفیع و همسرش + عکس های جدید میترا رفیع

آکاایران: عکس بخش مهمی از خاطرات همه انسان ها است و ثبت لحظه هایی که گذر زمان فرصت ماندن در آنها را از ما میگیرد با گرفتن عکس امکان پذیر است.دیدن عکس هایی که پشت آنها هزاران خاطره نهفته است یکی از بخش های جذاب زندگی ما است که عکس های مربوط به دوران کودکی یکی از جذاب ترین های این خاطرات ثبت شده است. شاید برایتان جالب باشد که عکس هایی از دوران کودکی بازیگران مشهور و محبوبتان را ببینید. به همین دلیل در این مقاله زا آکا به سراغ عکس های منتشر شده از کودکی خانم میترا رفیع رفته ایم.

بیوگرافی میترا رفیع مهلقا در سریال از سرنوشت + عکس های همسر و زندگی شخصی

میترا رفیع بازیگر جوان و آینده دار سینما تئاتر و تلویزیون کشورمان که از سن ۶ سالگی علاقه خود به بازیگری را نشان داده است تاکنون چند نمایش را کارگردانی کرده و با فیلم سینمایی کلمبوس وارد عرصه سینما شد و با نقش کوتاهی که در سریال از سرنوشت دارد به شهرت رسیده است. در ادامه این تصاویر منتشر شده از وی در دوران کودکی اش را مشاهده خواهید کرد.

 

عکسهای کودکی منتشر شده در اینستاگرام میترا رفیع

میترا رفیع با پدرش

بچگی میترا رفیع

عکس های میترا رفیع

خانم میترا رفیع، تصاویر زیادی از آن دوران منتشر کرده است که در بین همه آنها، تصویری که به نوعی دیگر جلب توجه میکرد، عکسی بود که در آغوش پدر مرحومش از او گرفته شده است.

پدر میترا رفیع

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی