جدیدترین تصاویر بازیگران مشهور در اینستاگرام آذر 1400
جدیدترین تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی که در 6 آذر 1400 در اینستاگرام منتشر کرده اند را در ادامه این مقاله از آکا مشاهده خواهید کرد

سحر دولتشاهی در اکران فیلم | تیپ سحر دولتشاهی بازیگر در اکران فیلم آتابای

آکاایران: هنرمندان و بازیگران مشهور هفته اول آذر ماه سال 1400 را با اتفاقات خوب و زیبایی سپری کردند و این اتفاقات را در فضای مجازی اینستاگرام برای فالورهایشان به اشتراک گذاشتند. اگر علاقمند به مشاهده آخرین پُست های اینستاگرامی چهره های مشهور ایرانی در اینستاگرام هستید تا پایان این مقاله از مجموعه مقالات آکا, همراه ما باشید.

جدیدترین تصاویر بازیگران مشهور در اینستاگرام 

سحر دولتشاهی در اولین اکران فیلم آتابای/ عکس از فرهاد جاوید

سحر دولتشاهی که برای اکران فیلم سینمایی آتابای به کارگردانی نیکی کریمی به سینما رفته بود عکسی از استایل جدید خود در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

سارا صوفیانی و امیرحسین شریفی / عکس از امیر حق بر

سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی یکی دیگر از مهمانان حاضر در جشن حافظ بودند که توسط آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم و پسرشان برگزار شد.

روزبه حصاری/ عکس از امیر حق بر

روزبه حصاری

روزبه حصاری بازیگری که با سریال بچه مهندس شناخته شد و با بازی در سریال افرا مورد توجه مخاطبان قرار گرفت در جشن حافظ حضور پیدا کرده و با عکس زیر در اینستاگرامش از عوامل سریال افرا تشکر کرد.

 

گیتی قاسمی در فیلم لختگی/ عکس از شهرزاد آذخ

گیتی قاسمی

گیتی قاسمی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون که با سریال زیر خاکی به شهرت بیشتری دست یافت، در جدیدترین فیلم سینمایی به خود به نام لختگی مقابل دوربین رفته و تصویری از آن را در اینستاگرام خود منتشر کرد. 

 

 

شهره سلطانی و بازیگران تئاتر

شهره سلطانی بازیگری که سریال خسوف او در حال پخش از شبکه نمایش خانگی است عکسی قدیمی و خاطره انگیز از نمایش ت مثل تئاتر در سال 73 را منتشر کرده و برای رضا فیاضی که در بستر بیماری می باشد آرزوی سلامتی کرد.

 

خانواده محسن کیایی

محسن کیایی عکسی خانوادگی با پدر و برادران خود با عنوان کیاییون منتشر کرد. مصطفی کیایی کارگردان و میلاد کیایی یکی از عکاسان سینما می باشد.
 

 

خانواده نسرین مقانلو

نسرین مقانلو بانوی هنرمند سینما و تلویزیون که برای دیدار با همسر و فرزندانش در کشور آمریکا به سر می برد عکسی را در کنار خانواده خود به اشتراک گذاشته و موفقیت را در پس تحمل سختیها دانست.

 

بهرام رادان

بهرام رادان بازیگر و تهیه کننده سینما که فیلم گربه سیاه و سریال جیران را در نوبت پخش دارد عکسی با گریم متفاوت در اینستاگرام خود منتشر کرده و بسیاری از کاربران او را شبیه آبراهام لینکلن دانشتند.

 

میرطاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی دوبلور و بازیگر طناز کشورمان تصاویری با لباس و گریم الیور هاردی بازیگر مشهور کمدی در هالیوود به اشتراک گذاشته و از رنج تراژیک بازیگر گفت.

 

فقیهه سلطانی و دخترش

این روزها که نمایش بانوی محبوب من به کارگردانی گلاب آدینه نقل محافل علاقه مندان به تئاتر شده است فقیهه سلطانی برای بار دوم به همراه دخترش گندم به تماشای این نمایش نشست.

 

محمدحسین مهدویان و همسرش

محمدحسین مهدویان کارگردان موفق سینما و نمایش خانگی که سریال زخم کاری، به عنوان یکی از کارهای درخشان در کارنامه هنری او به ثبت رسید عکسی را در کنار همسر و همراه همیشگی خود به اشتراک گذاشت.
 

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :