عکس های یکتا ناصر با لباس عروس در نیسان آبی
یکتا ناصر که این روزها در حال بازی در سریال همسرش منوچهر هادی با عنوان نیسان آبی است،تمامی تصاویر یکتا ناصر با لباس عروس دهه شصتی در نیسان آبی را در ادامه این م

 یکتا ناصر با لباس عروس در «نیسان آبی» /عکس

آکاایران: یکتا ناصر بازیگر مطرح سینما وتلویزیون که در سریال نیسان آبی نقش آفرینی می کنند تصاویر جدیدی از گریم خود در این مجموعه را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.  که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, این تصاویر را بازنشر داده ایم . با ما همراه باشید.

یکتا ناصر که در مجموعه نیسان آبی

نیسان آبی در ژانر خانوادگی و کمدی ساخته شده و هنرمندانی همچون جمشید هاشم پور ، مهران غفوریان ، حسین یاری، یکتا ناصر، بهناز جعفری، علیرضا خمسه، صفر کشکولی ، یوسف صیادی ، گیتی قاسمی ، سحر قریشی ، ایمان صفا ، بهشاد شریفیان، سیروس همتی ، غلامرضا نیکخواه ، حسام نواب صفوی ، کریم قربانی ، آرش ظلی پور ، بهزاد رحیم خانی و رضا بنفشه خواه و ... به هنرمندی پرداخته اند.

یکتا ناصر که در این مجموعه نقش خواهر بهناز جعفری را ایفا می کند تصاویری از گریم خود را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

یکتا ناصر در سریال نیسان آبی نقش همسر جمشید قاسم پور با بازی حسین یاری را بازی می کند. جمشید علاقه خاصی به جمشید هاشم پور داشته و نام فامیلی خود را نیز به دلیل علاقه خود به این هنرمند تغییر داده است.

یکتا ناصر و همسرش

این بانوی هنرمند در فیلم و سریال های بسیاری با همسرش منوچهر هادی همکاری کرده است که می توان به فیلم هایی همچون کارگر ساده نیازمندیم، زندگی جای دیگری است، من سالوادور نیستم، آینه بغل، رحمان 1400 و سریال دل اشاره کرد.

یکتا ناصر و حسین یاری

یکتا ناصر در فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه به کارگردانی منوچهر هادی موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر شد.

بازیگران در لباس عروس

 
 
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :