عکس های جدید و بیوگرافی رامبد جوان
بیوگرافی رامبد جوان رامبد جوان کارگردان ، نویسنده ، بازیگر تئاتر ، سینما و تلوزیون و اخیرا مجری سیما است ، وی متولد اول دی ماه ...

آکاایران: رامبد جوان را همه ما با سریال خانه سبز میشناسیم ، حالا اما همه از اجرای بینظیرش در خندوانه میگویند و بیشتر او را با عروسک دوست داشتنی جناب خوان دنبال میکنند.

پس پایان فصل دوم خندوانه که بسیار سر و صدا هم به پا کرد و یکی از موفق ترین و پر مخاطب ترین برنامه های سالهای اخیر صدا و سیما به شمار میرفت رامبد قول داد پس از استراحتی کوتاه ، خندوانه را مجددا روی آنتن شبکه نسیم خواهد برد و طیف وسیعی از تغییرات (از دکور تا محتوا و کاراکترها) را نیز به دنبال خواهد داشت. اما براستی خندوانه ۳ چه زمانی پخش میشود.

فصل سوم برنامه محبوب خندوانه با مجری گری رامبد جوان ، تداوم حضور جناب خان و همچنین امکان حضور یک عروسک دیگر از اواسط اسفند ماه پخش خواهد شد.

آکاایران: عکس های جدید و بیوگرافی رامبد جوان

بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان کارگردان ، نویسنده ، بازیگر تئاتر ، سینما و تلوزیون و اخیرا مجری سیما است ، وی متولد اول دی ماه سال ۱۳۵۰ است.

رامبد متولد تهران است و در یک خانواده کاملا سنتی و اصالتا آذری چشم به جهان گشوده است. در دوران کودکی همسایه دیوار به دیوار رضا شفیعی جم بوده‌است.

رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که ۸ سال از خودش بزرگتر است ، چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

.

منبع :

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی