تعطیلات نوروزی 1401 برخی هنرمندان را به روایت تصویر
برخی علاقه مندان به سینما و تلویزیون دوست دارند که بدانند هنرمندان مورد علاقه شان ایام نوروز کجا هستند و عید را چگونه سپری می کنند. در ادامه با برنامه برخی از ب

آکاایران: همه ما برای گذراندن اوقات فراغت خود در نوروز برنامه هایی داریم و برای رفتن به سفر، ماه ها قبل از عید برنامه سفر را می چینیم، هنرمندان و بازیگران هم از این حیث مستثنی نیستند. در این مقاله از مجموعه مقالات اکا, نگاهی به مسافرت برخی از هنرمندان معروف کشورمان در تعطیلات نوروز 1401 می اندازیم. با ما همراه باشید.

عکس پریناز ایزدیار از آرمین احمری

پریناز ایزدیار که این روزها با نقش خدیجه تجریشی در سریال جیران در نمایش خانگی حضور دارد تعطیلات نورزی خود را شمال کشور گذراند و عکسی زیبا از طبیعت بِکر آنجا را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

بازیگران در تعطیلات نوروزی

یوسف تیموری، مهدی پاکدل و امیر جعفری

یوسف تیموری که با حضور در برنامه جوکر، جذابیت گروه چهارم این رئالیتی شو را به شدت افزایش داده بود بعد از پایان این برنامه، برای گذراندن تعطیلات نوروزی به کیش سفر کرده و با هنرمندانی همچون مهدی پاکدل و امیر جعفری اوقات خوشی را سپری کرد.

بازیگران در کیش

تعطیلات نوروزی گیتی قاسمی 

گیتی قاسمی بازیگر درخشان سریال زیر خاکی3، تعطیلات ابتدایی نوروز 1401 را به سفر گذرانده و به دیدن بناهای تاریخی رفت. این هنرمند تصاویری از سفر خود را نیز برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

گیتی قاسمی

یوسف تیموری و بهاره رهنما در کیش

این طور که از تصاویر منتشر شده در فضای مجازی پیداست هنرمندان زیادی جزیره کیش را برای تعطیلات نورزی خود انتخاب کرده اند. یوسف تیموری در تعطیلات خود علاوه بر هنرمندان دیگر، عکسی را در کنار بهاره رهنما نیز به یادگار ثبت کرد.

شبنم فرشادجو در کانادا

شبنم فرشادجو که از مدتها قبل به کاناد سفر کرده است از آبشار یخ زده نیاگارا در کانادا تصاویری منتشر کرد و تعطیلات نوروزی خود را در آن سرزمین سپری کرد.

شبنم فرشادجو

امیر جدیدی در دماوند

امیر جدیدی نیز همچون بسیاری از هنرمندان ترجیح داد تا در تهران بماند و به مناطق دیدنی آن همچون طبیعت دماوند برود تا از آب و هوای تمیز و فضای زیبای آن بهره‌مند شود.

امیر جدیدی

پدرام کریمی و منوچهر هادی در سواحل مازندران

پدرام کریمی و منوچهر هادی با انتشار عکسی مشترک در اینستاگرام خود، نشان دادند که سفر به مازندران و رفتن به سواحل آن را برای تعطیلات نوروزی خود انتخاب کرده اند. البته در این عکس خبری از خانواده های این چهره ها نیست.

پدرام کریمی و منوچهر هادی

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :