عجیب ترین هتل ساخته شده در فرانسه (عکس) - عکس های دیدنی جهان
هتل حبابی  و منحصر بفرد ساخت شده در کشور فرانسه این بنای باشکوه و زیبا شهربازی کودکان نیست اینجا هتلی باشکوه در فرانسه است که دوست داران طب

آکاایران: عجیب ترین هتل ساخته شده در فرانسه (عکس)

آکاایران: هتل حبابی  و منحصر بفرد ساخت شده در کشور فرانسه

این بنای باشکوه و زیبا شهربازی کودکان نیست! اینجا هتلی باشکوه در فرانسه است که دوست داران طبیعت مطمئنا از اقامت در این هتل خلاقانه ، لذت زیادی می برند.

خانه حبابی (Bubble House)، اتاقهایی با ساختار حبابی شکل هستند که با گذشت کمتر از چهل سال از ساخت آن توسط وزارت فرهنگ فرانسه به بنای تاریخی مبدل گشته است و شکل خلاقانه ی آن معمار ۸۵ ساله مجارستانی اش ، آلی آنتی لاواگ، را معروف نموده است. انتی لاواگ معماری ارگانیک را با الهام از اشکال و فرم های موجود در طبیعت طراحی می کند. خانه حبابی الهام گرفته شده از  پانورامای دریای مدیترانه و دیدگاه های آسمانی در شب می باشد.

 

هتل حبابی در شهر زیبای “Theoule- sur- Mer” واقع شده است

 

 

هتل حبابی، هتلی عجیب و جالب در فرانسه

این هتل زیبای حبابی از باغ مرکزی، آبشارها و نهرهای آب با درختان نخل و پوشش گیاهی عجیب و غریب تشکیل شده است این هتل در شهر زیبای “Theoule- sur- Mer”، واقع شده و ساکنان آن می توانند از میان پنجره های مدوّر و کشتی مانند آن، چشم اندازی تماشایی از اقیانوس را مشاهده کنند. اقامت در هتل حبابی در فرانسه خود به اندازه یک سفر هیجان انگیز لذت بخش است.

 

هتل حبابی در دامنه کوه سنگ های آتشفشانی ساخته شده است

 

تصاویر هتل حبابی

 مهمانان این هتل عجیب و جذاب می توانند وقت خود را در میان آب و هوای مطبوع مدیترانه ای و در مجاورت استخرهای دایره ای شکل هتل گذرانده و یا در فضای خصوصی اتاق خود، از غوطه ور شدن در وان و حوضچه هایی به همین شکل لذت ببرند. این هتل حبابی از مجموعه ای از حباب های  بیضی شکل ، پنجره های  محدب، در دامنه کوه سنگ های آتشفشانی ساخته شده است.

 

مکانهای دیدنی فرانسه

 

تصاویر هتل حبابی در فرانسه

 

 

منبع :

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :