تصاویر زیبای آثار هنری بی نظیر پوست کندن سنگ ها
تصاویر زیبای آثار هنری بی نظیر پوست کندن سنگ ها پوست کندن سنگ های سخت غیر قابل تصور است ولی در ادامه عکس هایی را مشاهده می کنید که پوست کندن سن

آکاایران: تصاویر زیبای آثار هنری بی نظیر پوست کندن سنگ ها

آکاایران: تصاویر زیبای آثار هنری بی نظیر پوست کندن سنگ ها

پوست کندن سنگ های سخت غیر قابل تصور است. ولی در ادامه عکس هایی را مشاهده می کنید که پوست کندن سنگ را به شما اثبات می کند که شدنی است.

سنگ ها به سختی مشهور می باشند کسی تصورش را هم نمی تواند بکند که میشود پوست سنگی را کند .ولی هنرمندانی توانستنده اند پوست سنگ ها  را با ظرافت هر چه تمام تر بگیرند. در ادامه تصاویر آثار هنری دلپذیر با پوست کندن سنگ ها را مشاهده می کنید.

فاقد شک با دیدن تصاویر زیر شگفت زده خواهید شد؛ همیشه سنگ مصداق سرسختی و تغییرناپذیری بوده و حالا هنرمندی به نام «خوزه منوئل کسترو لوپز» با آثار هنری خود نشان داده که همیشه هم این طور نیست.

مجسمه های سنگی این هنرمند در واقع سنگ هایی هستند که چین داده، پوست کنده و پیچانده شده اند. وی با استفاده از ابزار مخصوص این آثار را خلق می کند.

این هنرمند اسپانیایی گفته که ایده ساخت چنین مجسمه هایی از اسطوره های گالیسیایی به ذهنش خطور کرده: «ارتباط من با سنگ ها یک ارتباط فیزیکی نیست، بلکه جادوئی است. سنگ ها حرف های من را می فهمند و از من اطاعت می کنند.»

در ادامه می توانید تصاویر بخشی از آثار وی را تماشا کنید.

تصاویر جالب از پوست کندن سنگ ها

خلق آثار هنری دلپذیر با پوست کندن سنگ ها

تصاویر جالب از پوست کندن سنگ ها

خلق آثار هنری دلپذیر با پوست کندن سنگ ها

.

منبع : faranaz.com

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :