کسپدیشن 2022 جذاب ترین خودروی درشت اندام بازار جهانی+ عکس
در ادامه مطلب امروز نگاهی داریم به اکسپدیشن 2022 تریم لیمیتد 4x4 استیلث پرفورمنس که یکی از جذاب ترین خودروهای درشت اندام بازار جهانی محسوب می شود.

 

قسمت دماغه اکسپدیشن آنقدر جذاب طراحی شده که همان برخورد اول نظر مخاطب را کاملا جلب خود می کند. البته این برای فورد که تخصص بینظیری در تولید پیکاپ و شاسی بلند دارد اصلا عجیب نیست. اینجا هم شباهت هایی با پیکاپ های خاص فورد قابل مشاهده است.

چراغ اصلی جلو الگوی طراحی چند بخشی مجزا دارد که به زیبایی با جزئیات جلوپنجره یکپارچه شده است. در نمای جانبی نیز رینگ های آلومینیومی ۲۲ اینچی و کالیپرهای قرمز رنگ سیستم ترمز با قدرت خاصی خودنمایی می کنند.

معرفی فورد اکسپدیشن 2022 | bama

از ابتدای گلگیر جلو تا نزدیکی محل آغاز چراغ اصلی عقب، خط شانه اثرگذاری را می بینیم که بهترین ترکیب ممکن از سادگی و زیبایی را معرفی می کند.

چراغ های اصلی عقب نیز دقیقا مانند دماغه طراحی شده و از چند قسمت داخل قابی یکپارچه تشکیل شده است. چراغ های عقب با یک نوار براق باریک مشکی رنگ به یکدیگر متصل شده اند.

معرفی فورد اکسپدیشن 2022 | bama

فورد سنگ تمام گذاشته و تپنده ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر خود را با ۲ توربوشارژ همراه ساخته است. مجموع خروجی پیشرانه اکسپدیشن ۴۴۰ اسب بخار و گشتاور ۵۱۰ پوندفوت است. این مجموعه با جعبه دنده ۱۰ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود.

از فناورانه های کابین باید به نمایشگر لمسی ۱۵.۵ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر ۱۲.۴ اینچی کاملا دیجیتال اطلاعات کیلومتر، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، شارژر بی سیم، سیستم تهویه اتوماتیک با دسترسی اختصاصی برای ردیف عقب و… اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: سطح 2 رانندگی خودران(نیازمند ارتباط دست راننده با فرمان)، 5 ستاره ایمنی NHTSA، ترمز اضطراری اتوماتیک، هدلایت تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی و… قابل اشاره هستند.

 
اکسپدیشن ظرفیت ۷ سرنشین را دارد و برای تزئینات داخل کابین از چرم مشکی استفاده شده که با نام گذاری تریم ارتباط دارد. جانمایی صندلی ها نیز به صورت ۲+۲+۳ است.
اکسپدیشن
 
 
اکسپدیشن
 
فورد اکسپدیشن 2022
اکسپدیشن
 
 
اکسپدیشن
 
 
اکسپدیشن
 
 
اکسپدیشن
 
 
اکسپدیشن
 

 

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :