رونمایی میتسوبیشی از کراس اوور جدید خود به نام  ASX 2023
میتسوبیشی از کراس اوور کلاس کامپکت خود با مدل 2023 رونمایی کرد. که تصاویر بیشتر به همراه مشخصات فنی این کراس اوور جدید وزیبای میتسوبیشی

میتسوبیشی ASX 2023 رونمایی شد - خودرونویس

آکاایران: خودروی ASX با تنوع بالا در بخش پیشرانه ارائه می شود که شامل تریم های هیبرید، آی سی ای و پلاگین هیبرید می شود. براساس اطلاعات میتسوبیشی، فروش ای اس اکس از مارس 2023 آغاز خواهد شد. برای مشاهده تصاویر بیشتر از این کراس اوور زیبا و مشاهده مشخصات فنی آن در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, با ما همراه باشید.

 
 
 
میتسوبیشی ای اس اکس مدل 2023
 
 
میتسوبیشی ای اس اکس مدل 2023
 
 
میتسوبیشی ای اس اکس مدل 2023
 
 

کابین ای اس اکس نیز دقیقا همانند پیشرانه آن با تنوع بالا در تریم های مختلف ارائه می شود. نمونه پایه از نشانگر آمپر آنالوگ و یک نمایشگر 4.2 اینچی در این قسمت استفاده می کند. نمایشگر تنظیمات سیستم سرگرمی این تریم نیز 7 اینچی خواهد بود. در مدل های بالاتر نمایشگر 9.3 اینچی و 10.25 اینچی نصب می شود. پشتیبانی بی سیم از اپل کارپلی و اندروید اوتو نیز فعال است. 

میتسوبیشی ای اس اکس مدل 2023
 
 
میتسوبیشی ای اس اکس مدل 2023
 
 

جزئیات پیشرانه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید:

ستون ها به ترتیب از چپ به راست:  پیشرانه، اسب بخار، گشتاور، ظرفیت باتری و برد حرکتی در حالت الکتریکی خالص

ASX؛ کراس اوور جدید و کوچک میتسوبیشی معرفی شد(+عکس)

از امکانات بخش ایمنی نیز باید به ترمز اضطراری، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی هوشمند علائم ترافیکی مسیر، دستیار پارک برای تمامی تریم ها اشاره کرد.در تریم های بالاتر امکاناتی مانند نمایش نقاط کور دید راننده، کروز کنترل تطبیقی و... نیز اضافه می شوند.

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :