تغییرات ظاهری پادرا پلاس اسپرت زامیاد را ببینید | خلاصی از یک چهره خسته  کننده - همشهری آنلاین

 

آکاایران: پادرا پلاس اسپرت، پیکاپ تک کابین نیسان زامیاد را از چهره معمولی و خسته کننده خود خلاص کرده است. این نسخه به مانند مدل فابریک، از همان پیشرانه قدیمی و منسوخ Z۲۴ مگاموتور بهره می‌برد و همه می‌دانیم که این موتور، سالیان سال است که در نیسان آبی و پاترول خدمت می‌کند و با ظرفیت ۲.۴ لیتری خود فقط می‌تواند ۹۵ اسب بخار قدرت و ۱۷۵ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. از گیربکس دستی ۵ دنده و دیفرانسیل عقب بودن پادرا پلاس اسپرت زامیاد هم عبور می‌کنیم تا به مسائل تقریبا جذاب‌تری برسیم.

تغییرات ظاهری این نسخه از همان جلو پنجره شروع می‌شوند؛ یعنی جایی که با یک گارد استیل جدید به روی صحنه می‌آید و تا سینی زیر موتور پیش می‌رود. رنگ مشکی به همراه خطوط نارنجی رنگ با طرح آفرودی هم حسابی به چشم می‌آید و ناگفته نماند که چنین خلاقیت‌هایی را قبلا هم از زامیاد دیده بودیم. آینه‌های بغل کرومی چیز حدیدی نیستند پس به سراغ لاستیک‌های گل درشت این نسخه می‌رویم که با رینگ‌های فولادی و آفرود معرفی شده‌اند. ابعاد این رینگ‌ها از ۱۵ اینچ تجاوز نمی‌کند و همچنین با رنگ مشکی، چهره خاص‌تری را خلق کرده‌اند.

این وانت، نیسان آبی را به خاطره‌ها پیوند می‌دهد

کمی بالاتر و در سقف پادرا پلاس اسپرت زامیاد ، یک ال ای دی بار جدید نگاه ما را جلب می‌کند، اما تغییرات این پیکاپ تک کابین جلوتر می‌رود تا یک باربند فولادی جدید را هدیه دهد. این باربند فولادی به نوعی قصد دارد تا جای خالی ردیف دوم را پر کند و انگار که در اصل برای پیکاپ های دو کابین طراحی شده بود. به ستون‌های عقب این باربند کمی توجه کنید تا منظور ما را بهتر متوجه شوید.

این وانت، نیسان آبی را به خاطره‌ها پیوند می‌دهد

به هر حال این ستون‌ها در کنار دستگیره‌های جدید برای قسمت بار و محافظ پلاستیکی بار، کاملا به کار می‌آیند و می‌توانند تا امنیت سرنشینان قسمت بار را تامین کند! همچنین نردبان سقفی هم برای این باربند تعبیه شده تا دسترسی خریداران به بارهای این قسمت‌ را راحت‌تر کند. البته ارتفاع پادرا پلاس اسپرت زامیاد آن قدرها هم زیاد نیست و شما می‌تواند با قرار دادن پا بر روی رکاب درب‌ها، به راحتی به سقف دسترسی داشته باشید. تا حرف از رکاب‌ها شد باید بگوییم که اضافه شدن رکاب‌های فولادی هم یکی دیگر از تغییرات ظاهری پادرا پلاس اسپرت زامیاد به حساب می‌آید.

این وانت، نیسان آبی را به خاطره‌ها پیوند می‌دهد

شاهکار خودروساز با سابقه ایرانی در نمای عقبی به اوج خود می‌رسد و پادرا پلاس اسپرت زامیاد در این قسمت با ارائه یک سپر فولادی جدید، به همراه ال ای دی های دنده عقب و طرح متفاوت اگزوز، کار خود را به پایان می‌رساند.

این وانت، نیسان آبی را به خاطره‌ها پیوند می‌دهد

منبع: گجت نیوز

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :