عکس های پیکاپ فوق جذاب جاگرنات به رینگ های 22 اینچی
جاگرنات از نمونه 6.2 لیتری سوپرشارژ هلکت 8 سیلندر استفاده شده که برابر با 850 اسب بخار خروجی دارد.شما میتوانید تصاویر بیشتر این پیکاپ فوق جذاب و قدرتمند را در ا

آکاایران: جاگرنات 6X6 نام یک وانت آخرالزمانی است که توسط تیونری به نام Apocalypse معرفی شده است.یکی از جذاب ترین قسمت های پیکاپ جاگرنات به رینگ های 22 اینچی و لاستیک های 40 اینچی آن مربوط می شود که عبور از هر بیراهه ای را به نظر آسان خواهد کرد.در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به معرفی مشخصات فنی این پیکاپ قدرتمند و مشاهده تصاویر بیشتری از آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

RAM 1500 TRX 'Juggernaut' 6x6 by Apocalypse Manufacturing | HiConsumption

 

اصل پروژه بر پایه پیکاپ رم تی آر اکس شکل گرفته که در بخش پیشرانه از نمونه 6.2 لیتری سوپرشارژ هلکت 8 سیلندر استفاده شده که برابر با 850 اسب بخار خروجی دارد. این عدد در مقایسه با 702 اسب بخار خروجی پیشرانه استاندارد رم تی آر اکس بسیار چشمگیر به نظر می رسد. این خروجی برای 6 چرخ فعال و شاخص یدک کشی 9072 کیلوگرم کاملا مناسب و هماهنگ است

Is the 850-HP, $300k Juggernaut a Different Kind of Ram 1500 TRX 6x6  Warlord? - autoevolution

انتخاب رنگ مشکی برای کل پروژه و پنل های حجیم با زوایای تیز در قسمت های مختلف بدنه شرایطی را ایجاد کرده تا مخاطب احساس کند نزدیک شدن به جاگرنات خطرناک و آسیب رسان خواهد بود!

Apocalypse 6x6 Ram TRX 'Juggernaut': Most Extreme Off-Road Pickup?

در فضای داخل کابین از نمایشگر اصلی 12 اینچی و سیستم صوتی برند حرفه ای هارمن کاردون استفاده شده است. دوربین های محیطی جالبی نیز در خودرو کار گذاشته شده تا نمایی برد آی را در اختیار راننده قرار دهد.

از دیگر امکانات باید به سنسورهای پارک، گرم کن و تهویه صندلی ها، سانروف پانورامیک، نمایش نقاط کور دید راننده و ... اشاره کرد.

یکی از جالب ترین ویژگی های جاگرنات به عایق کاری زیر و بدنه مربوط می شود که به هیچ عنوان اجازه ورود آب به داخل کابین و قطعات حساس موتور را نمی دهد.

 
 
 
 
جاگرنات وانت آخرالزمانی
 
 
 
جاگرنات وانت آخرالزمانی
 
 
 
جاگرنات وانت آخرالزمانی
 
 
 
جاگرنات وانت آخرالزمانی
 
 
 
جاگرنات وانت آخرالزمانی
 
 
 
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :