رونمایی از  کراس اوور جدید میتسوبیشی به نام ایرترِک(Airtrek)
شرکت میتسوبیشی برای نخستین بار در ماه آوریل 2021 از کانسپتی به نام اِیرترِک رونمایی کرد، حال اکنون نسخه تولیدی این کراس‌­اور برقی در نمایشگاه خودروی گوانگژو 202
معرفی میتسوبیشی ایرترک 2022 | bama
آکاایران:  میتسوبیشی از کراس اوور جدید خود با نام ایرترِک(Airtrek) رونمایی کرد. این محصول در چین توسط ائتلاف گاگ میتوبیشی موتوز تولید می شود.  در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, تصاویر بیشتر از این خودروی زیبای ژاپنی را مشاهده خواهید کرد .با ما همراه باشید.
 
میتسوبیشی ایرترک برای بازار چین رونمایی شد؛ یک کراس‌اوور برقی با برد ۵۲۰  کیلومتر

در نمای جانبی هم ترکیب رنگ سفید بدنه با سقف مشکی، طراحی دورنگ رینگ‌های آلیاژی، نشان EV روی درهای جلو، قطعات پلاستیکی حاشیه گلگیرها و البته دستگیره مخفی‌شونده درها جلب نظر می­‌کند.

 
میتسوبیشی ایرترک برای بازار چین رونمایی شد؛ یک کراس‌اوور برقی با برد ۵۲۰  کیلومتر
 
 
به لطف استفاده از پلتفرم اختصاصی برای خودروهای برقی، فاصله مناسب بین محورها و سطح تخت کف خودرو، فضای سرنشینان ردیف عقب میتسوبیشی ایرترک کافی به نظر می‌­رسد.

اکنون که صحبت از ابعاد به میان آمد، بد نیست بدانید طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورهای میتسوبیشی ایرترک 2022 به ترتیب 4.63، 1.92، 1.728 و 2.83 متر اعلام شده است.

میتسوبیشی ایرترک 2022

 

 

 
 
 
 
فرم چراغ‌های عقب میتسوبیشی ایرترک 2022 در عین شباهت به چراغ‌های جلو، تاحدی اشکودا کاروک را به یاد می­‌آورد. لوگوی EV روی در صندوق، قطعه پلاستیکی روی سپر عقب و شبرنگ‌های سه گانه، از دیگر نکات این بخش است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
باتری که کف اتاق جانمایی شده است.

 

 

باتری که کف اتاق جانمایی شده است.
 

 

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :