رونمایی از خودروی
هم اکنون یک محصول جدید و به نوعی رکورددار در خانواده VOYAH معرفی شده که دریمر نام دارد. دریمر در واقع مینی ونی لوکس است که آنرا سریع ترین کلاس خود در جهان می دا

آکاایران: با آنکه کلاس مینی ون در بازار جهانی به اندازه شاسی بلند و سدان فروش ندارد اما در بازار چین شرایط متفاوتی وجود دارد و تقاضای بالا برای این مدل از خودرو موجب شده تا همچنان توسعه و ارائه محصولات جدید مورد توجه خودروسازان داخلی این کشور قرار داشته باشد.به همین دلیل به تازگی شرکت دانگ فنگ یک مینی ونی لوکس به نام دریمر را رونمایی کرده است. که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به مشخصات فنی این مینی ون زیبا میپردازیم و مشخصات فنی آن را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 
 
دریمر در طراحی ظاهری شباهت هایی با تویوتا سی ینا را در ذهن مخاطب تداعی می کند. جلوپنجره بزرگ کرومی تقریبا 80 درصد دماغه را به خود اختصاص داده و به خوبی با طراحی کلی، هماهنگ شده است. البته این جلوپنجره راهی به داخل محفظه موتور ندارد و کاملا دکوری نصب شده است.

در بخش پیشرانه از نمونه تمام الکتریکی استفاده شده که هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با آن ارائه نشده اما تولیدکننده شاخص صفر تا 100 کیلومتر را مورد اشاره قرار داده که برابر با 5.9 ثانیه است. با این عدد باید دریمر را سریع ترین مینی ون استاندارد جهان بدانیم.

 

کارشناسان پیش بینی می کنند برای این مینی ون از ساختار پیشرانه مشابه شاسی بلند VOYAH استفاده شده باشد که آن پیشرانه از دو موتور الکتریکی با یک باتری 88 کیلووات ساعت تشکیل شده و میزان خروجی آن برابر با 684 اسب بخار و گشتاور 1040 نیوتن متر است.

 
 
 
 
 
در فضای داخل کابین امکانات استاندارد شامل گرم کن و تهویه صندلی، ماساژور، نمایشگر دیجیتال 3 بخشی در کنسول اصلی، فضایی مخفی در کنسول میانی برای نگهداری اشیا و ... حضور دارند.
 
 
 
 
 
 
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :