با جزییات خارق العاده بی ام و i4 آشنا شوید زیرنویس فارسی

آکاایران: در دنیای امروز خودروها فقط وسیله‌ ای برای حمل و نقل نیستند. کمپانی‌های اتومبیل‌سازی با توجه به درخواست و سلیقه مشتریان خود، اقدام به ساخت خودروهایی می‌کنند که ویژگی‌های ظاهری و فنی منحصربه‌ فردی دارند. گرچه کمپانی‌های خودروسازی جهان بر اثر پاندمی کرونا در سال ۲۰۲۰ با مشکلاتی روبرو شدند، اما این مشکلات در سال ۲۰۲۱ حل شد و برای سال ۲۰۲۲ مدل‌های جدید وارد بازار می‌شوند. که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به معرفی آنها خواهیم پرداخت و تصاویر آنها را مشاهده خواهید کرد.

ب ام و i۴

ب ام و i4 در راه است

خودرو تمام الکتریکی ب ام و i۴ نیز در سال ۲۰۲۲ وارد بازار خواهد شد. قدرت موتور این خودرو ۵۳۶ اسب بخار و برد باتری آن بین ۳۹۴ تا ۴۸۲ کیلومتر است. قیمت این ب ام و ۴۷ هزار و ۸۰۰ یورو قیمت مدل اسپرت آن ۵۶ هزار و ۸۰۰ یورو خواهد بود.


جی ام سی هامر EV

بازگشت رسمی هامر با پیکاپ الکتریکی 1000 اسبی جی‌ام‌سی | مجله پدال

خودروی تمام برقی که برد باتری آن ۵۶۰ کیلومتر است. این خودرو یک هزار اسب بخار قدرت دارد و از صفر تا ۱۰۰ در ۳ ثانیه شتاب می‌گیرد. قیمت این هامر که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود ۹۳ هزار و ۸۰۰ یورو خواهد بود.


مرسدس EQB

شاسی بلند کامپکت و لوکس مرسدس بنز EQB معرفی شد - زومیت

مرسدس دو دیفرنسیل با موتور برقی با قیمت ۶۰ هزار و ۴۰۰ یورو در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود. این مرسدس برای بازار آمریکا با دو موتور "۳۰۰ EQB" با قدرت ۲۲۵ اسب بخار و "۳۵۰ EQB" با قدرت ۲۸۸ اسب بخار تولید می‌شود.


ب ام و سری ۲ کوپه

ب ام و سری ۲ کوپه با دو نوع موتور چهار سیلندر ۲۵۵ اسب بخار یا شش سیلندر با ۳۸۲ اسب بخار و دیفرنسیال عقب در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود. قیمت این بی ام و ۳۰ هزار و ۸۰۰ یورو خواهد بود.


کیا کارنیوال

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

مجله فوربس در مورد " کیا کارنیوال" نوشته: یک مینی ون در لباس شاسی بلند". قیمت این محصول خودروسازی کره‌ای که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود ۲۷ هزار و ۷۰۰ یورو خواهد بود. این خودرو ظرفیت حمل ۱۱ سرنشین را دارد و می‌تواند همزمان در یدک‌کش عقب یک هزار و ۶۰۰ کیلو بار نیز حمل کند.


پورشه Taycan Cross Turismo

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

قیمت خودروی الکتریکی "پورشه تایکان کروس توریسمو" که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود ۸۰ هزار و ۸۰۰ یورو خواهد بود. موتور این پورشه ۳۷۵ اسب بخار قدرت دارد که قدرت مدل اسپورت آن به ۶۱۶ اسب بخار می‌رسد. این پورشه "جا‌دار" داری باتری لیتیوم ایون با ۷۲۳ ولت است.


فولکس واگن ID Buzz

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

این خودرو مدل زنده شده مینی‌بوس‌های فولکس واگن است که حالا تمام الکتریکی شده‌اند. این مینی‌بوس‌ها که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شوند، در دو مدل باری و مسافربری طراحی شده‌اند و قیمت آن ۳۴ هزار و ۵۰۰ یورو است. نام مدل باری آن "کارگو" خواهد بود.


آئودی e-tron GT

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

خودرو‌های الکتریکی آئودی از موفقیت و استقبال زیادی برخوردار شده‌اند. آئودی e-tron GT که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود دارای موتوری با ۶۳۷ اسب بخار قدرت است که شتاب صفر تا ۱۰۰ آن سه و یک دهم ثانیه است. برد باتری آن ۳۷۳ کیلومتر است که اندکی کمتر از مدل‌های قبلی است. قیمت این آئودی ۸۴ هزار و ۵۰۰ یورو خواهد بود.


سولو

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

کمپانی جدید خوروسازی "Electra Meccanica Solo" این خودروی تمام الکتریکی سه چرخ و تک صندلی مخصوص شهر را در سال ۲۰۲۲ وارد بازار خواهد کرد. این خودرو دارای باتری لیتیوم ایون است که برد آن به ۱۶۰ کیلومتر می‌رسد. موتور این خودرو ۵۳ اسب بخار قدرت دارد و حداکثر سرعت آن به ۱۲۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد. قیمت زولو ۱۵ هزار و ۹۰۰ یورو خواهد بود.


شورولت Bolt EV

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

شورولت Bolt EV ۲۰۲۲ با قیمت ۲۶ هزار و ۷۰۰ یورو وارد بازار شده است. برد باتری این خودروی الکتریکی ۴۱۶ کیلومتر است. این خودرو در تابستان ۲۰۲۱ تحویل فروشندگان گردید و با استقبال روبرو شد. قیمت این خودرو از قیمت خودرو‌های اولیه سری "بولت" ۴ هزار و ۷۵۰ یورو ارزانتر شده است.


داچیا Jogger

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

اولین مدل هیبریدی خودرو ساز رومانیایی داچیا وابسته به رنو فرانسه است که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود. قیمت این خودرو که تا هفت سرنشین را می‌تواند حمل کند ۱۳ هزار و ۹۹۰ یورو خواهد بود.


تسلا Roadster

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

تسلا در سال آینده مدل " Roadste" را روانه بازار می‌کند. قیمت این خودرو الکتریکی ۱۷۰ هزار یورو خواهد بود. تسلا Roadster دارای شتاب صفر تا ۱۰۰ در ۲،۱ ثانیه است که گفته می‌شود سریعترین خودرو جهان است.


هیوندای Ioniq ۵ N

با خفن‌ترین خودرو‌های ۲۰۲۲ آشنا شوید

هیوندای ایونیک ۵N دارای موتور الکتریکی و قدرت ۵۷۰ اسب بخار است. این خودرو دارای شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در سه و نیم ثانیه است و سرعت آن به ۲۶۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. قیمت آن از ۴۱ هزار و ۹۰۰ یورو شروع می‌شود.

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :