خودرویی که برای خود جای پارک پیدا می کند (عکس)
خودرویی با قابلیت پیدا کردن جای پارک به صورت خودکار   بدون شک تولید و عرضه این خودرو به بازار خودرو می تواند با استقبالی بسیاری از مردم مو را در آکاایران بخوانی

خودرویی با قابلیت پیدا کردن جای پارک به صورت خودکار

بدون شک تولید و عرضه این خودرو به بازار خودرو می تواند با استقبالی بسیاری از مردم مواجه شود. چرا که یکی از بزرگ ترین مشکلات رانندگی را حل کرده است.

برای نشان دادن قابلیت پارک خودکار FF 91، مسئولان این کمپانی از سرمایه گذار چینی خود دعوت کردند که با فشار دکمه دستور لازم را بدهد تا خودرو بدون داشتن راننده خودش را پارک کند. پس از فشار دادن دکمه اما در کمال تعجب و در حضور انبوهی از خبرنگاران خودروی فارادی فیوچر واکنشی از خود نشان نداد و از جایش تکان نخورد!

 شرکت فارادی فیوچر می‌گوید که هوشمندترین خودروی ممکن را تولید کرده است. مثلاً باز کردن درها بدون سوئیچ و از طریق تشخیص چهره یا بلوتوث صورت می گیرد. همچنین در FF 91 بیش از 30 دوربین، رادار، سنسور و LIDAR به کار رفته که رانندگی هوشمند و مستقل را ممکن می سازد. سیستم پارک هوشمند هم مسئله‌ای جدید در صنعت خودروست. به وسیله این سیستم راننده در مقصد از خودرو پیاده می‌شود و دکمه پارک خودکار را می‌زند. در صورتی که سیستم بر خلاف زمان رونمایی درست کار کند خودش جای پارک خالی را پیدا می‌کند و خودرو را برایتان پارک کرده و خودش را خاموش می‌کند. شما هم به کارهایتان می‌رسید!

خودرویی که برای خود جای پارک پیدا می کند (عکس)

خودرویی که جای پارک پیدا می کند

این مسئله مدت کوتاهی پس از آن صورت گرفت که مقام‌های فارادی فیوچر کلیپ تبلیغاتی از پارک خودکار این خودرو را پخش کردند که نظر همه را جلب کرد. به گفته مقام‌های این شرکت، FF 91 نخستین خودروی مجهز به اکوسیستم ارتباطی کامل است که از چهار بخش کاملاً متمایز تشکیل شده، و تمام آنها برای اولین بار در صنعت خودرو به کار رفته‌اند.

خودرویی که برای خود جای پارک پیدا می کند (عکس)

خودروی هوشمند شگفت انگیز

مقام‌های فارادی فیوچر پس از این سرپیچی کار را به شوخی کشاندند و گفتند که این خودرو تازه متولد شده کمی خجالتی است! پس از تلاش فراوان بالاخره خودرو حرکت کرد اما این گاف در رونمایی رسمی قطعا برای این شرکت گران تمام می‌شود.

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :