ژاپن زهرش را به فوتسال ایران ریخت ! - دیدنی های امروز
اتفاق بی سابقه برای فوتسال ایران در آسیا  تیم فوتسال تاسیسات دریایی امروز سه شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام باشگاه های

آکاایران: ژاپن زهرش را به فوتسال ایران ریخت !

آکاایران: اتفاق بی سابقه برای فوتسال ایران در آسیا

تیم فوتسال تاسیسات دریایی امروز سه شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا در تایلند به مصاف تیم ناگویای ژاپن رفت که این بازی بعد از تساوی ۲ بر ۲ در وقتهای اضافه، به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی این تیم ناگویا بود که موفق شد بر تاسیسات غلبه کند و در نهایت با احتساب پنالتی ها با نتیجه ۵ بر ۴ نماینده ایران را کنار بزند.

با این باخت، تاسیسات از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند؛ اتفاقی که در ۶ دوره گذشته این مسابقات بی سابقه بود زیرا نمایندگان ایران حداقل طی این سال ها همیشه در جمع سه تیم برتر حضور داشتند.

در سال ۲۰۱۰ که اولین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا به میزبانی ایران برگزار شد، تیم فولاد ماهان به عنوان قهرمانی رسید. در سال ۲۰۱۱، شهید منصوری نایب قهرمان آسیا شد و سال ۲۰۱۲ مجددا گیتی پسند اصفهان عنوان قهرمانی را برای ایران به ارمغان آورد.

در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ تیم های گیتی پسند و دبیر تبریز نمایندگان ایران در آسیا بودند که به ترتیب دوم و سوم شدند ولی تاسیسات دریایی با هدایت وحید شمسایی در سال ۲۰۱۵ موفق شد عنوان قهرمانی را در مسابقاتی که در اصفهان برگزار می شد، برای ایران پس بگیرد.

مدافع عنوان قهرمانی که امید زیادی به تکرار این عنوان در مسابقات امسال داشت، بعد از پیروزی مقابل الملیک ازبکستان و المیادین لبنان در مرحله گروهی، در یک چهارم به حریف سرسختی به نام ناگویای ژاپن خورد و این تیم ژاپنی زمینه حذف تاسیسات را فراهم کرد تا انتقام سال گذشته را هم از تاسیسات گرفته باشد.

به این ترتیب، تاسیسات اولین تیم ایرانی لقب می گیرد که از رسیدن به مرحله نیمه نهایی و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر باز می ماند.


منبع :

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :