فرادید: آیا وجود حیات همیشه به خورشید وابسته است؟ دانشمندان معتقدند که سیاره‌های سرد اطراف ,احتمال وجود بیگانگان در سیاره‌های خاموش بیگانگان,ستاره‌,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه


او تخمین می‌زند که این لایه یخ حداقل باید 10 کیلومتر باشد تا در طول میلیاردها سال‌ها از سیاره محافظت کند. ریموند همچنین بر نتایج یک تحقیق مشابه که چندین سال پیش در شیکاگو انجام شد صحه می‌گذارد.
 
آن‌ها پیش‌بینی کرده بودند که حیات حتی بدون وجود یک ,احتمال وجود بیگانگان در سیاره‌های خاموش بیگانگان,ستاره‌,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه


ریموند معتقد است علاوه بر گرمای تولید شده در هسته یک راه دیگر نیز وجود دارد و آن داشتن یک اتمسفر ضخیم است. او می‌گوید: «یک سیاره شناور زمین‌سان که اتمسفر ضخیم هیدروژنی داشته باشد می‌تواند دمای سطحی خود را بالای نقطه انجماد آب نگه دارد. آن سیاره می‌تواند دارای دریاچه یا اقیانوس باشد.»
 
یافتن سیاره‌های خاموش مشکل است، زیرا ستاره‌ای اطراف آن وجود نداشته که آن سیاره نور را بازتاب کند. در 15 سال اخیر، 50 سیاره خاموش پیدا شده است. این سیاره‌های خاموش از این لحاظ که نتوانسته‌اند به ستاره‌تبدیل شوند نیز علاقه دانشمندان را به خود جلب کرده‌اند. برای نمونه، «کوتوله‌های قهوه‌ای» به اندازه‌ای بزرگ نیستند که گدازش صورت گیرد، با این حال 13 برابر سیاره مشتری هستند.
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :