عکس پروفایل جدید مخصوص سال جدید با تم موش
سال موش,عکس سال موش,عکس پروفایل سال موش,عکس سال موش,عکس سال موش برای پروفایل,عکس موش مخصوص پروفایل,عکس موش پروفایل,عکس سال برای پروفایل,عکس سال نو برای پروفایل,

آکاآپ: نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌است و با رنگ و انگ ویژه، شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند

 سال 1399 – 2020 طبق تقویم چینی سال موش می باشد. این تقسیم بندی بر اساس طالع بینی چینی صورت می گیرد. موش ها باهوش، متفکر و موفق هستند و ترجیح می دهند یک زندگی آرام داشته باشند. موش ها علی رغم ظاهر کوچک و بی خطرشان یکی از موجوداتی هستند که انسان ها بیشترین جیغ ها را با دیدن آن ها زده اند. با این وجود بسیاری از شخصیت های کارتونی مورد علاقه ما به شکل موش بوده اند؛ از میکی ماوس گرفته تا جری و استوارت کوچولو.

این موجودات ریز جثه و البته موذی، سمبل دانایی، ذکاوت، کنجکاوی، سازماندهی و ویرانگری هستند. موش ها علیرغم جثه ریزشان توانایی های فوق العاده ای دارند که باور نکردنی است.به مناسبت فرارسیدن سال جدید که به نام موش است , در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا، عکس های پروفایل مناسب سال جدید با تم موش را برای شما عزیزان و همراهان آکا گرداوری کرده ایم. 

زلال‌ترین شبنم شادی را همیشه بر لبانت آرزو دارم
نه برای امروزت، بلکه برای فردای هر روزت…

آکاآپ

عکس پروفایل جدید مخصوص سال جدید با تم موش

 

شخصیت شناسی سال موش

پروفایل تبریک سال موش

متولدین سال موش انسان هاي‌ سخت کوشی هستند، اگرچه اکثر کارهای شان را پنهانی انجام میدهند اما میتوانید روی راستگو بودن شان هم حساب کنید.بـه گزارش سایت تالاب انها اگر یک کاری را شروع کنند، تا آخر پیش خواهند رفت حتی اگر بدانند در آخر کار شکست سنگینی می‌خورند، تنها چیزی کـه متولدین این سال بدان نیاز دارند این اسـت کـه: کمی از نارضایتی هاي‌ خود کم کنند.

عکس نوشته سال موش 99

عکس تبریک سال موش

سال موش | متولدین سال موش

عکس پروفایل سال موش 1399

عکس پروفایل متولدین سال موش 2020 – 1399

عکس زیبای سال موش برای پروفایل

عکس پروفایل عاشقانه سال موش

متولدین سال موش روحیه پرخاشگرانه دارند و کمی گزافه گو و پرحرف می باشند. انها جذاب و خشن بـه دنیا آمده اند ودر نگاه اول متعادل و شوخ طبع بـه نظر می‌رسند. آن ها انسان هایي اجتماعی هستند و بـه اسانی بـه کسی اعتماد نمی‌کنند. متولدین سال موش همیشه در حال گله و شکایت هستند، انها همیشه جنب و جوش دارند.

عکس پروفایل موش

عکس پروفایل سال موش مبارک

متولدین سال موش ذاتا خوش شانس هستند، آن ها همچنین روحیه فرصت طلبی خوبی دارند و همیشه بـه نفع خودشان کار میکنند. همان طور کـه گفتیم، آن ها جذاب زاده شده اند و گاهی اوقات از جذابیت خود برای فرصت طلبی هاي‌ شان استفاده میکنند. زمان برای متولدین این سال زود می گذرد و انها دائما نگران روزهای پیری و سالخوردگی شان می باشند.

سال موش 1399

عکس برای متولدین سال موش

خانم هاي‌ متولد سال موش جمع کننده هاي‌ خوبی هستند. انها در ذخیره سازی همه ی چیز استعداد ذاتی دارند. پس اگر با زن متولد سال موش ازدواج کردید و دیدید او مواد غذایی، پول، لباس و… را در محل هاي‌ خاصی ذخیره می‌کند اصلا متعجب نشوید. زنان متولد این سال بـه خرید کالاهای تجملاتی و غیر ضروری علاقه فراوانی دارند.

عکس در مورد سال موش

طالع سال موش

 

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :