دکوراسیون داخلی خانه های کوچک
دکوراسیون داخلی خانه های کوچک بایستی تا حد امکان جمع و جور طراحی شده و هرکدام شخصیت منحصر به فرد خود را حفظ کنند.اندازه این خانه های کوچک هریک کمتر از 50 متر م
آکاایران دکوراسیون داخلی خانه های کوچک بایستی تا حد امکان جمع و جور طراحی شده و هرکدام شخصیت منحصر به فرد خود را حفظ کنند.اندازه این خانه های کوچک هریک کمتر از 50 متر مربع است.این که شما آرزوی یک خانه کوچک منحصر به فرد خود را داشته باشید و یا بخواهید که حداکثر استفاده از فضای موجود را ببریداین خانه های کوچک نشان می دهند که چگونه محدودیت ها می توانند تبدیل به طرح های خلاقانه و الهام بخش شوند.در واقع بسیاری از افراد با روحیه ماجراجویانه که شرایط زندگی در یک خانه بزرگتر و لی ساده تر را دارند زندگی در این خانه های کوچک و دنج را ترجیح می دهند.
طراحان با استعداد Piotr Matuszek و Gosia Czarny این خانه کوچک را روشن و دلباز طراحی کرده اند. مالکان این آپارتمان زوج جوانی هستند که این خانه کوچک را از مادربزرگ خود به ارث برده اند.و نیاز به ساختاری دارند تا تنها در 20 متر مربع فضا برای دو نفر به اندازه کافی بزرگ باشد.

آکاایران: دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

در دکوراسیون داخلی خانه های کوچک رنگ های روشن و خطوط ساده اتاق را از آنچه که هست بزرگتر نشان می دهد.طراحان با استفاده از طرح های یک اندازه و تک رنگ و بدون نیاز از طرح های در هم و برهم و غیر ضروری بافت سرزنده ای را ایجاد کرده اند.

یک سمت اتاق با کاغذ دیواری گرافیکی و سمت دیگر آن با صفحه های سفید براق می درخشد.نسبت فضای یکپارچه ذخیره بیشتر از اندازه ای است که یک فضای کوچک باید داشته باشد.

استفاده هوشمندانه از تخت تاشو و چراغ آویز پنهان و کنتراست رنگ سبز-آبی مایل به خاکستری با کل اتاق حس جالبی را به وجود آورده است.

صندلی شیک موجود طرح بازسازی شده ای از Chierowski است که ابتدا به مادربزرگ مشتری تعلق داشته است.قسمت مهمی از نوستالژی و شاید ویژگی کوچکی از گذشته که برای نسل ها خواهد ماند.

حمام یک رویکرد کاملا متفاوت از بقیه آپارتمان دارد.استفاده از چنین طرح هایی در یک فضای کوچک مخاطره آمیز است ولی تاثیری که در اینجا دارد بسیار چشمگیر است.رنگ های منسجم و خطوط شفاف، بیانی بدون معانی در هم دارند.

استودیو طراحی solo این آپارتمان کوچک را برای یک زوج جوان که فضاهای مجزا و تعریف شده می خواستند با استفاده از دکوراسیون داخلی تکمیل کرده اند.هر فضا با زیبایی و عملکرد خود مجزا شده است.آمیخته با هماهنگی های هوشمندانه برای متحد کردن کل فضا.هر فضا عملکرد خود را دارد بدون آنکه لزوما به هم شبیه باشند.

این فضای استراحت یک"اتاق در اتاق" کامل است.پرده های آویزان که نور غیر مستقیم و ملایمی را فراهم می کنند مناسب برای استراحت در عصر و هنگامی که نور چراغ های آویز بیش از حد روشن هستند می باشند.

رنگ های زنده فضای نشیمن را از سایر فضا ها جدا کرده است.قفسه های مدولار بالای تلویزیون سبز- آبی و سفید هستندو طر ح های هندسی فرش فضا ها رابه هم ارتباط می دهند.آپارتمان فقط 40 متر مربع مساحت دارد بنابراین رنگ ها تفاوت بزرگی را در واقعیت ایجاد می کنند.

از آنجایی که فضای خواب و نشیمن رنگ های روشن تری دارند در فضای غذا خوری و آشپزخانه از رنگ های تیره تر استفاده شده است.کابینت های چوبی آشپزخانه روند استفاده از مصالح طبیعی در کل خانه را تکمیل کرده است.

منبع:http://www.home-designing.com

منبع :

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :