پورشه 1 در سالن خانه شما !؟
اتومبیل پورشه 911 الهام بخش  طراحان لهستانی LUC Siodmok و ANDRE Sapierzynski که با نام  تجاری LUC&ANDRE  لوک و آندره فعالیت م

آکاایران اتومبیل پورشه 1 الهام بخش  طراحان لهستانی LUC Siodmok و ANDRE Sapierzynski که با نام  تجاری LUC&ANDRE  لوک و آندره فعالیت می کنند بوده و  باعث شد این دو برای اولین بار 9ELEVEN  مجموعه مبلمان خود را در سال 2014 در نمایشگاه سوئیس به معرض نمایش گذاشتند.


 مجموعه مبلمان 9ELEVENکه مشابه اتومبیل پورشه911  طراحی شده است ، برای آنان که علاقه مند به اتومبیل هستند و همه چیز را از دیدگاه ماشین می بینند بسیارجذاب می باشد . 

آکاایران: پورشه 1 در سالن خانه شما !؟

برای بسیاری  داشتن نیمی از یک پورشه در سالن خانه خود ، با چراغ ترمز  پشت و به فرم یک نیمکت، جذاب است و گاه برای میهمانان شگفتی آور نیز خواهد بود. این مدل مبل ارائه شده می تواند  به صورت آپشن دارای یک مینی بار پنهان برای پذیرائی از میهمانان باشد که بوسیله یک گوشی هوشمند باز و بسته می شود و از راه دور نیز امکان کنترل درجه حرارت آن میسر است و امکان سرو نوشیدنی های سرد را نیز فراهم خواهد نمود. کوسن های مبل از چرم طبیعی یکی از آپشن ها میباشد.این مبل را می توان به صورت رنگ شده و  از جنس صددرصد کامپوزیت کربن یا با فینیشینگآلومینیوم سفارش داد ، که البته قیمت را به بیش از دو برابر افزایش خواهد داد و کوسن یکپارچه از چرم طبیعی نیز قابل سفارش می باشد.

مجموعه این مبلمان دارای صندلی ، میزکنفرانس ، میزگرد و میزجلو مبلی نیز می باشد. ایده بسیار جذاب همانطور که انتظار می رفت مورد استقبال فراوانی قرارگرفته است.

منبع :

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :