پورشه کف خواب تهران + عکس


زمانی خیابانهای تهران از وجود ماشینهایی با سیستم برتر به خود می بالید اما در روزگار نو میزبان ماشین هایی گران قیمت و زیبا همچون پورشه کف خواب می باشد.که تصویری از این ماشین جذاب را مشاهده می نمایید.


,پورشه , پورشه کف خواب , پورشه جدید,عکسهای دکوراسیون، گالری عکس دکوراسیون، تصاویر دکوراسیون منزل، مدل دکوراسون، دکوراسیون جدید


شرکت آلمانی پورشه به منظور بالا بردن درآمدش، قصد دارد فروش گران ترین مدل خود تاکنون را از اوایل ماه آینده آغاز کند.سود پورشه برای تامین اهداف توسعه جهانی فولکس واگن که شرکت مادر این خودروساز است، کلیدی به شمار می رود.
سود عملیاتی پورشه در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به دلیل هزینه توسعه کارخانه های آلمانی این شرکت در لایپزیگ و زوفن هاسن و همچنین هزینه برای فناوری بهینگی مصرف سوخت، 12 درصد کاهش یافت.
مدیر فروش پورشه به رویترز اظهار کرده است: این شرکت به فروش همه 8 خودرو مدل هیبریدی 8 اسپایدر که از قیمت 768 هزار و 26 یورو آغاز می شود، نزدیک شده است.
بر اساس این گزارش، تنها تعداد اندکی از مدل هیبریدی که قیمت آن در آلمان با توجه به تجهیزات سفارشی می تواند تا 7 هزار و 716 یورو افزایش پیدا کند، همچنان موجود است.تولید 8 اسپایدر که در نمایشگاه خودروی 2013 فرانکفورت رونمایی شد به 8 دستگاه محدود شده تا انحصاری بودن این خودرو و برند پورشه را نشان دهد.
پورشه پیش بینی کرده است با استفاده از فروش خودروی اسپورت جدید ماکان که در آوریل گذشته عرضه شد، فروش این شرکت از 162 هزار دستگاه در سال 2013 به بیش از 200 هزار دستگاه در سال آینده افزایش خواهد یافت.
پورشه ضمن تلاش برای عرضه مدل های بیشتر شاسی بلند به دنبال کاهش آلایندگی مدل های خود و افزایش هزینه برای ساخت مدل های هیبریدی است که ترکیبی از موتور احتراقی و موتور برقی هستند.
مدل هیبریدی شاسی بلند پرفروش کاین که ماه گذشته در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شد، ممکن است 10 درصد از کل فروش این مدل را تشکیل دهد.میزان فروش ,پورشه , پورشه کف خواب , پورشه جدید,عکسهای دکوراسیون، گالری عکس دکوراسیون، تصاویر دکوراسیون منزل، مدل دکوراسون، دکوراسیون جدید

پورشه کف خواب تهران + عکس 5/5 1
منبع : نامه-روزگار نو / ل
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :