کیو احساساتی ترین خودرو! + تصاویر


طراحی خودرویی جالب و هوشمندانه به نام کیو توسط گروه طراحی کوروس که این خودرو تقریبآ احساساتی همانند یک انسان دارد و احتمالآ در سال 2029 وارد بازار شود.


طوفان فکری گروهی با تولید طیف عظیمی از ایده ها همراه است که همه روزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی شاهد اختراعات توسط دانشمندان و مبتکران هستیم،افرادی که با اتکاء به قوه خلاقیت ذهنی راه های سخت و صعب العبور را طی کرده و شرایط خوبی را برای خود و دیگران به ارمغان آورده اند.اینبار خودرویی طراحی  شده به دست بشر را مشاهده خواهید کرد که با برخورداری از هوش بالا احساسی همانند انسان دارد و در برابر احساسات انسان عکس العمل نشان می دهد.

"کیو" خودروی جالبی است که توسط گروه طراحی "کوروس" ساخته خواهد شد. این خودرو دارای ویژگی های خاصی است که کمتر در میان خودروهای آینده به آن پرداخته شده است و آن هوش مصنوعی بی نظیری است که درون خودرو قرار دارد.
این ,خودرو , خودرو احساساتی , خودرو کیو,عکسهای دکوراسیون، گالری عکس دکوراسیون، تصاویر دکوراسیون منزل، مدل دکوراسون، دکوراسیون جدید

این خودرو رفتارهای راننده را زیر نظر دارد و در شرایطی که احساس خطر کند کنترل را خودش در دست می گیرد و نمی گذارد که سانحه ای رخ دهد. برای مثال اگر شما خواب آلود باشید خودرو به حالت اتوماتیک رفته و از کنترل شما خارج می شود.
در مرکز این ,خودرو , خودرو احساساتی , خودرو کیو,عکسهای دکوراسیون، گالری عکس دکوراسیون، تصاویر دکوراسیون منزل، مدل دکوراسون، دکوراسیون جدید

"کیو"فضای بزرگی دارد و بدنه آن نیز به شکل جالبی طراحی شده است. این خودرو همچنین حالت های خوشحالی، ناراحتی، عصبانی و ... خودرو را با تغییر رنگ داخلی، عوض شدن حالت چراغ ها نشان می دهد که در نوع خود بی نظیر است.
خوش بینانه ترین زمانی که طراحان این ,خودرو , خودرو احساساتی , خودرو کیو,عکسهای دکوراسیون، گالری عکس دکوراسیون، تصاویر دکوراسیون منزل، مدل دکوراسون، دکوراسیون جدید

کیو احساساتی ترین خودرو! + تصاویر 5/5 17
منبع : آفتاب - / ل
منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :