دختر عجیبی که صورتش استخوان ندارد | تصاویر 18+
دختر عجیبی که صورتش استخوان ندارد | تصاویر 18 عجیب ترین دختر دنیا با صورت بدون استخوان به گزارش وب سایت تفریحی نازوب، دختری به نام ویکتور را در آکاایران ببینید

آکاایران:به گزارش وب سایت آکاایران، دختری به نام ویکتوریا با چهره بسیار عجیب و وحشتناک خود در عین ناباوری در سن 9 سالگی به زندگی خود ادامه می دهد. که در ادامه این مقاله از آکاایران میتوانید تمامی تصاویر منتشر شده از این دختر با صورت عجیب و بدون استخوان را مشاهده کنید. 

این دختر با اختلال ژنتیکی و سندرم کالینز تریچر (Treacher Collins) بدنیا آمد صورت او 40 استخوان ندارد و بینی و چشم و دهان او شکل طبیعی ندارد .

این کودک پس از به دنیا آمدن پزشکان به خانواده اش این گونه گفتند که مراسم خاکسپاری این کودک را مهیا کنند چرا که تا چند ساعت دیگر با این اختلال ژننتیکی زنده نمی ماند !!!!

اما اکنون این دختر ناقص الخلقه و عجیب تولد 9 سالگی اش را در کنار پدر ومادرش جشن می گیرد .این دختر با صورت فاقد استخوان خود از پدر و مادرش و عزت نفس بالای آنها تشکر کرد و این چنین نوشت:اینک من باید نهمین سالروز خاکسپاری ام باشد و بر خلاف تصور پزشکان من تولد 9 سالگی ام را جشن می گیرم.او نمی تواند صحبت کند و ارتباط او با پدر و مادرش نوشتن است.

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :