پسری با یک دست حیرت انگیز و باورنکردنی (تصاویر)
ماجرای وحشتناک پسر جوانی با یک دست غیر قابل باور   به گزارش ناز وب مرد جوان هندی به علت ابتلا به نوع نادری از بیماری دستی به وزن 20 ک

آکاایران: پسری با یک دست حیرت انگیز و باورنکردنی (تصاویر)

آکاایران: ماجرای وحشتناک پسر جوانی با یک دست غیر قابل باور !!

به گزارش ناز وب مرد جوان هندی به علت ابتلا به نوع نادری از بیماری دستی به وزن 20 کیلوگرم دارد که امکان زندگی عادی را از او سلب کرده است.

 
“بابلو پاشی” جوان 25 ساله اهل “الله آباد” در ایالت “اوتار پرادش” در شمال کشور هندوستان به بیماری “غول پیکری” یا “ژیگانیسم” از نوع “آکرومگالی” مبتلا است که در آن با افزایش ترشح هورمون رشد بعضی از اجزاء بدن رشد غیر طبیعی خود را ادامه می دهند.

 
متخصصان می گویند این سندرم زمانی رخ می دهد که غده “هیپوفیز” هورمون رشد بیش از اندازه تولید می کند که خود باعث رشد تومورهای خوش خیم در بخش های پایانی بدن مانند بینی و آرواره و انگشتان دست و پا می شود. در مورد بابلو این اتفاق در دست راست او افتاده و باعث شده دستش وزنی معادل 20 کیلوگرم پیدا کند که عملا امکان زندکی عادی را از او سلب کرده است. او که از کودکی با این بیماری دست و پنجه نرم می کند می گوید وزن زیاد دستش به او اجازه نمی دهد بیش از 10 دقیقه فاقد وقفه راه برود و مجبور است برای استراحت توقف کند.

 
این جوان هندی به “بارکرافت” گفته است که در کودکی از سوی همشهریان خود طرد شده و به “شیطان کوچک” ملقب شده بود همچنان با بی مهری و آزار مردم روبرو است و از آنجا که نتوانسته کاری پیدا کند مجبور است در خیابان زندگی کند.

 
او می گوید هیچ کس در این شهر به او کمک نمی کند. بابلو به هرجا برای کار کردن سر زده دست رد به سینه اش زده اند و اندام غیرعادی او را باعث ترس مشتری ها دانسته اند. ناز وب؛ او می گوید بارها حتی برای خرید غذا در مضیقه قرار گرفته و زندگی سختی را تاکنون سپری کرده است. این جوان هند امیدوار است دولت برای درمان بیماری اش به او کمک کند تا او نیز بتواند مانند مردم عادی کار کند خانواده تشکیل دهد. به تازگی یک پزشک خیر برای درمان او که هزینه ای بالغ بر 15 هزار پوند خواهد داشت اعلام آمادگی کرده است. این جوان بیمار امیدوار است با درمان بیماری خود بتواند به زندگی عادی بازگردد.

 
 


.

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش عکس آکاایران
برچسب :